Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít

Náš závazek

Pokročilá péče o pleť podložená vědeckými poznatky

Naším posláním je zlepšovat zdraví pleti. S ohledem na tento cíl před námi stojí jednoduchý závazek: poskytovat pokročilou péči o pleť, která je podložena vědeckými poznatky.

Naše vysoce účinné přípravky, které jsou výsledkem desítek let výzkumu rakoviny kůže, jenž vedl k zásadním objevům v oblasti antioxidantů, jsou koncentrovány v čistých aktivních látkách a prokazatelně optimálně pronikají do pokožky.

Naši klinickou péči o pleť, vyráběnou v USA, využívají dermatologové, plastičtí chirurgové a zdravotnická lázeňská zařízení pro každodenní domácí péči a jako doplněk k estetickým zákrokům. Složení našich přípravků redukuje známky stárnutí, chrání zdravou pleť a působí jako prevence budoucího poškození.

Naše historie

Příběh SkinCeuticals se začal psát dlouho před samotným založením společnosti v roce 1994, a to díky zásadnímu výzkumu dr. Sheldona Pinnella. Od té doby razíme cestu průlomovým objevům, které mění chápání vědy o pleti.

Milníky

  • 1997: SkinCeuticals uvádí na trh Serum 10 a Serum 15.
  • 1999: Přídavek vitamínu E zvyšuje účinnost antioxidačních přípravků SkinCeuticals, neboť zdvojnásobuje úroveň ochrany před slunečním zářením.
  • 2002: SkinCeuticals představuje první 100% fyzikální opalovací krém Physical UV Defense SPF 30.
  • 2005: Na trh přichází C E Ferulic s kombinací kyseliny ferulové a vitamínu C a E.
  • 2008: Uvedení Phloretinu CF vytváří novou třídu antioxidantů.
  • 2011: Uvedení Phloretinu CF Gel na trh představuje zcela nový systém aplikace antioxidantů.

Prohlédněte si další milníky na časové ose SkinCeuticals>

Kosmeceutické přípravky

Lékaři a odborníci na péči o pleť definují kosmeceutické přípravky jako produkty na pomezí kosmetiky a léčiv. Účinné látky v kosmeceutických přípravcích by měly být klinicky ověřené a biologicky prospěšné pro pokožku. Přípravky SkinCeuticals mají elegantní složení a poskytují vědecky prokázané zlepšení při individuální péči o pleť.

Další informace>

SkinCeuticals a společenská zodpovědnost

Ve SkinCeuticals jsme se zavázali podporovat iniciativy, které zlepšují život pacientů a prostředí, ve kterém žijí.

POMOZTE ZMĚNIT BUDOUCNOST ŽEN V CHIRURGII

SkinCeuticals společně s mezinárodní neziskovou organizací ReSurge International, která se zabývá zlepšením přístupu k rekonstrukční chirurgické péči v rozvojových zemích, vytvořila organizaci Pioneering Women in Reconstructive Surgery. Prostřednictvím této iniciativy chceme vzdělávat a podporovat první generaci místních rekonstrukčních chirurgyň v rozvojových zemích, které často čelí významným technickým a kulturním překážkám při získávání uznání ve svém oboru.

Další informace>

Nejčastější otázky

Kde mohu koupit přípravky SkinCeuticals?

Společnost SkinCeuticals je hrdá na to, že může spolupracovat se sítí profesionálních partnerů v oblasti péče o pleť po celých Spojených státech. Naše produkty jsou k dostání prostřednictvím autorizovaných dermatologů, plastických chirurgů, léčebných lázní a dalších kvalifikovaných odborníků na prémiovou péči o pleť. Pro vyhledání odborníka v oblasti péče o pleť v nejbližším okolí navštivte prosím náš lokátor. Kromě toho lze naše produkty zakoupit online na adrese www.skinceuticals.com a u dalších autorizovaných online prodejců, kteří se specializují na kosmeceutické přípravky a pokročilou péči o pleť.

Vyhledat odborníka na péči o pleť SkinCeuticals v mém okolí>

Jaké procedury a profesionální ošetření v ordinaci SkinCeuticals nabízí?

SkinCeuticals nabízí řadu profesionálních peelingů a ošetření obličeje na lékařské úrovni, které provádějí odborníci na péči o pleť SkinCeuticals v ordinacích lékařů a léčebných lázních. Když se tato cílená řešení péče o pleť zkombinují s domácí péčí SkinCeuticals sestavenou na míru, výsledkem je zdravější pleť s viditelným zlepšením známek zrychleného stárnutí pleti a dalších problémů pleti.

Jaké standardy jsou dodržovány při vývoji přípravku SkinCeuticals?

SkinCeuticals při vývoji přípravku dodržuje nejvyšší standardy lékařské úrovně a používá pouze složky farmaceutické kvality. Finální složení přípravku podrobujeme rozsáhlému klinickému testování, které prokazuje, že přípravky účinkují tak, jak slibují. Naše přípravky vyrábíme v malých šaržích a balíme ve sterilních, přísně sledovaných podmínkách, aby byla zajištěna optimální účinnost a čerstvost.

Jak působí antioxidant na moji pokožku?

Antioxidanty poskytují ochranu před volnými radikály, které pokožku poškozují do hloubky. Na rozdíl od opalovacích krémů, které chrání pleť před UV zářením, antioxidanty zabraňují poškození pleti způsobenému dalšími agresory životního prostředí, jako je znečištení, cigaretový kouř, alkohol a další. Antioxidanty SkinCeuticals také prokazatelně redukují poškození pleti včetne jemných linek, vrásek a pigmentace.

Další informace>

Kdo je dr. Sheldon Pinnell?

Dr. Sheldon Pinnell, zakladatel společnosti SkinCeuticals a hlavní lékařský poradce, udělal ze SkinCeuticals špičkovou značku v oblasti zapojení antioxidantů do péče o pleť. S téměr 40 lety zkušeností s výzkumem a vývojem technologií, které pomáhají předcházet zrychlenému stárnutí pleti a rakovině kůže, jeho práce upevnila pozici společnosti SkinCeuticals jako lídra v oblasti vědecky ověřené péče o pleťt.

Více o dr. Pinnellovi>

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer