Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít

Příběh
SkinCeuticals

Naším posláním ve SkinCeuticals je zlepšovat zdraví pleti. Jsme lídrem v oblasti výzkumu a inovací v péči o pleť, a proto jsme se zavázali, že budeme poskytovat pokročilou péči o pleť podloženou vědeckými poznatky.

Naše filozofie péče o pleť se zaměřuje na tři hlavní pilíře: Prevence. Ochrana. Korekce. Tyto principy synergicky pomáhají docílit co nejzdravější pleti a optimálních anti-age výsledků.

v_history-pack-2018-2

Nejmodernější přístup k řešení přetrvávající pigmentace

Obsahuje účinné složení kombinující 3 % kyseliny tranexamové s 1 % kyseliny kójové, 5 % niacinamidu a 5 % HEPES,Discoloration Defensezlepšuje vzhled pigmentace, rozjasňuje pleť a sjednocuje tón pleti, neboť se zaměřuje na hlavní typy pigmentace, jako jsou odolné hnědé skvrny a skvrny po akné.

Korekční krém s kyselinou glykolovou pro výrazný jas

Optimalizovaný tak, aby byl účinný a vhodný pro aplikaci na noc,Glycolic 10 Renew Overnightobsahuje 10 % hodnoty kyseliny glykolové ve volné formě, kyselinu fytovou a zklidňující komplex, díky kterým zlepšuje texturu i tón pleti a rozzařuje ji. Klinicky prokázané zlepšení zářivosti pleti v průměru o 36 %.

v_history-pack-2018
v_history-pack-cleansers-2017

Kosmeceutické čisticí přípravky založené na důkazech

Díky kombinaci vysoce koncentrovaných složek a přístupu zaměřeného na řešení problému vylepšuje SkinCeuticals svůjčisticí přípraveka řada tonik s lepší využitelností a účinností. Tato řada představuje podle testu prokazatelně účinný první krok pro domácí kosmeceutickou péči a procedury v ordinaci.

Revoluční sérum, které zvyšuje množství kyseliny hyaluronové v pleti

Obsahuje synergickou kombinaci proxylanu™, směsi kořene lékořice a extraktu z fialové rýže a kyselinu hyaluronovou,H.A. Intensifierpomáhá podporovat hladinu kyseliny hyaluronové v pokožce a dodává povrchovou hydrataci, díky které je pleť viditelně pevnější, vyhlazenější a plnější.

v_history-pack-2017

Komplexní přístup k řešení dočasné reaktivity pleti

Phyto Corrective Masqueobsahuje vysoce koncentrované rostlinné extrakty, zklidňující dipeptid a kyselinu hyaluronovou, díky kterým intenzivně zklidňuje a zmírňuje dočasnou reaktivitu pleti. Prokazatelně účinná při aplikaci po zákrocích, redukuje vizuální zarudnutí a pocit diskomfortu.

Zcela první objev v oblasti anti-age péče

Průlomové vědecké poznatky ukazují, že nadměrné vystavení znečištění ozonem může způsobovat viditelné stárnutí pleti. SkinCeuticalsC E FerulicaPhloretin CFAntioxidanty prokazatelně pomáhají chránit před známkami stárnutí pleti vyvolanými znečištěním ozonem (O3).

v_history-pack-2016

Inovace v oblasti ochrany před slunečním zářením

Obsahuje 100% minerální filtry a prášek absorbující mastnotu,Mineral Matte UV Defense SPF 30poskytuje vysokou širokospektrální ochranu a prokazatelně udržuje matný vzhled dokonce i v horkých a vlhkých podmínkách.

Anti-age ošetření pro doplnění buněčných lipidů

Jako první anti-age krém s poměrem 2:4:2, v němž převažuje cholesterol,Triple Lipid Restore 2:4:2jeho složení obsahuje 2 % čistých ceramidů, 4 % přírodního cholesterolu a 2 % mastných kyselin. Toto účinné složení pomáhá obnovit vnější kožní bariéru a podporuje přirozenou regeneraci pokožky, což vede ke zlepšení viditelných známek zrychleného procesu stárnutí.

v_history-pack-2-2016

Multikorekční přístup proti prvním známkám stárnutí

Obsahuje vysokou koncentraci niacinamidu, zpevňující koncentrát tripeptidu a čistý glycerin,Metacell Renewal B3viditelně zlepšuje počáteční známky fotostárnutí, sjednocuje tón pleti, zjemňuje její texturu a celkově ji projasňuje.

v_history-metacell

Nový standard v oční péči

Mineral Eye UV Defense SPF 30poskytuje 100% minerální širokospektrální ochranu v nemigrujícím složení určeném speciálně pro citlivé oční okolí. Obsahuje vyživující ceramidy a má univerzální odstín, který zvýrazňuje tón pleti a vyhlazuje její povrch pro nanesení make-upu.

v_history-mineral-eye

Průlomový koktejl antioxidantů pro aplikaci na noc

Kombinace čistého stabilizovaného resveratrolu, baikalinu a vitamínu E (alfa tokoferolu),Resveratrol B Eje antioxidační koncentrát pro aplikaci na noc, který neutralizuje volné radikály a podporuje přirozenou antioxidační obranyschopnost pleti, čímž pokožku zpevňuje a projasňuje.

v_history-resveratrol

Pokročilá obrana před pigmentací pleti

Jeho složení obsahuje vysoce účinný koktejl kombinující kyselinu hydroxyfenoxypropionovou, kyselinu ellagovou a kyselinu salicylovou,Advanced Pigment Correctorpomáhá sjednotit tón pleti, redukovat pigmentaci a zlepšit celkový vzhled pleti.

v_history-advanced-pigment-corrector

Body Correct: Klinicky prokázané zlepšení pleti od hlavy až k patě

SkinCeuticals představuje svéBody Correctrada. Tyto účinné technologie obsažené v cílené péči o pleť pomáhají zlepšit vzhled suché pokožky, zjemnit hrubou texturu pleti, zpevnit ji a redukovat viditelné známky stárnutí na různých oblastech těla.

Retinol: Základní anti-age přípravek

SkinCeuticals uvádí na trhRetinol 0.3Složenís čistým retinolema zklidňujícího bisabololu získávaného z heřmánku, tento vysoce koncentrovaný korekční krém pomáhá redukovat jemné linky, skvrny i pigmentaci pleti.

Inovace v oblasti ochrany před slunečním zářením

Mineral Radiance UV Defense SPF 50je tónovaný fluidní opalovací krém, který kombinuje 100% minerální filtry s průsvitnými barevnými kuličkami pro účinnou širokospektrální ochranu, sjednocenou pleť a zářivý vzhled.

v_history-body

Posviťme si na infračervené záření

Výzkum odhalil, že infračervené záření A (IRA) muže být příčinou poškození volnými radikály, které může vést ke zrychlení viditelného stárnutí pleti. SkinCeuticalsC E Ferulicprokazatelně neutralizuje volné radikály vyvolané infračerveným zářením A, které mohou způsobovat předčasné známky stárnutí.

v_history-visage

C E Ferulic + Laser

Studie společnosti SkinCeuticals, která vznikla ve spolupráci s odborníky na ošetření laserem a dalšími lékařskými přístroji, ukázala, že aplikaceC E Ferulicje dle testu bezpečná pro aplikaci po laserovém ošetření.

v_history-ce-ferulic

Bezprecedentní inovace od lídra v oblasti využití antioxidantů

Uvedení na trhPhloretin CF Gelpředstavuje zcela nový systém aplikace antioxidantů. Tento denní antioxidant s vitamínem C, obsažený v gelovém přípravku, poskytuje pokožce pokročilou ochranu před neprřznivými vlivy prostředí, zároveň zmírňuje pigmentaci pleti a sjednocuje její tón.

skinceuticals - Florentine CF Gel

SkinCeuticals rozšiřuje možnosti ošetření v ordinaci

Společnost SkinCeuticals kupuje společnost BioMedic a představujekorekční profesionální peelingy, čímž byl uveden na trh integrovaný program péče o pleť. Tato řešení poskytnutá odborníkem na péči o pleť exfoliují pleť a díky tomu je pleť hladší a zbavená zbytečných vrásek.

skinceuticals - micropeel

Další prvenství v oblasti péče o pleť

SkinCeuticals představujePhloretin CF, přelomový denní antioxidant s kombinací floretinu, čistého vitamínu C (kyseliny L-askorbové) a kyseliny ferulové. Toto složení s trojí silou antioxidantů poskytuje pokročilou ochranu před nepříznivými vlivy prostředí a zároveň zlepšuje vzhled pigmentace, jemných vrásek a nejednotného tónu pleti.

Pokročilá ochrana před škodlivými faktory prostředí, nezpochybnitelné vědecké poznatky

SíluC E Ferulicje uznána a potvrzena zveřejněním dvojité zaslepené, recenzované studie v časopise The Journal of the American Academy of Dermatology.

skinceuticals - Phlorentin CF

Laťka v oblasti antioxidantů se opět zvýšila

SkinCeuticals uvádí na trhC E Ferulic, revoluční denní antioxidant se synergickou kombinací kyseliny ferulové, vitamínu C (kyseliny L-askorbové) a vitamínu E (alfa tokoferolu). Toto sérum s vitamínem C poskytuje účinnou ochranu před vlivy prostředí, vyhlazuje jemné linky a vrásky, zmírňuje ztrátu pevnosti pokožky a rozjasňuje pleť.

picture : molecule

VývojIntegrovaná péče o pleť

SkinCeuticals představuje kompletní produktovou řadu pro profesionály, která je určena výhradně pro dermatology, plastické chirurgy a další odborníky v oblasti péče o pleť.

„Prevence Ochrana. Korekce.“ je na světě

Společnost SkinCeuticals formalizuje svou filozofii„PrevenceOchrana.Korekce.“Tyto pilíře zůstávají základními prvky účinné péče o pleť, která udržuje a zlepšuje zdraví pokožky.

  • Prevence
  • Ochrana
  • Korekce

Patent podepřený důkazy

Převratná studie Dr. Pinnella o parametrech nezbytných pro vytvoření stabilního a účinnéhosérum s vitamínem Cpublikována v časopise The Journal of Dermatologic Surgery.

Patent podepřený důkazy

SkinCeuticals se rozrůstá

SkinCeuticals rozšiřuje řadu korekčních přípravku, když na trh uvedeFace Creampro viditelné známky stárnutí pleti aEye Balmpro zlepšení vzhledu stárnoucí pleti očního okolí.

První v oblasti péče o pleť

Přelomový výzkum prokázal, že vitamín E (alfa tokoferol) působí synergicky s vitamínem C a poskytuje tak pokročiléantioxidantochrana.

picture : pipette

Vznik patentu Duke Antioxidant

Uvedení na trhSérum 10vedl k prvnímu stabilizovanému složení s kyselinou L-askorbovou a lokálním účinkempřípravky s antioxidanty.Sérum s vitamínem C poskytuje ochranu před nepříznivými vlivy prostředí pro všechny typy pleti a zároveň zlepšuje vzhled jemných linek a vrásek.

skinceuticals - serum 10

Úsvit nové éry

SkinCeuticals je jednou z prvních společností, které spolupracují s lékaři a nabízejí produkty péče o pleť v jejich ordinacích.

Průlom ve výzkumu antioxidantů

Vědec a zakladatel společnosti SkinCeuticalsSheldon Pinnell, pokračuje ve svém stěžejním výzkumulokálně působící antioxidanty, což vedlo k převratnému objevu, který prokázal schopnost vitamínu C (kyseliny L-askorbové) neutralizovat volné radikály.

picture - bottles

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer