Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít

VĚDA 101

Pokročilá péče o pleť podložená vědeckými poznatky

Výzkum a inovace tvoří základní pilíře společnosti SkinCeuticals a naše oddanost vědě zajistila značce vedoucí postavení v oblasti pokročilé péče o pleť. Založení společnosti bylo přímým důsledkem revolučního objevu, který vytvořil standard pro složení obsahující antioxidanty. Společnost SkinCeuticals pokračuje v průkopnické činnosti, zaměruje se na přípravky nové generace, které optimalizují zdraví a krásu pleti, a mění tak vnímání péče o pleť na dlouhá léta dopředu.

DR. SHELDON R. PINNELL

Dr. Sheldon Pinnell, zakladatel společnosti SkinCeuticals a hlavní lékařský poradce, udělal ze SkinCeuticals špičkovou značku v oblasti zapojení antioxidantů do péče o pleť. Přelomový, recenzovaný výzkum Dr. Pinnella a jeho rozsáhlé znalosti v oblasti dermatologie vyústily v patent Antioxidant na Duke University, který dnes představuje zlatý standard pro lokálně působící antioxidační přípravky a je licencován výhradně SkinCeuticals.

PŘELOMOVÝ VÝZKUM

S témeř 40 lety zkušeností s výzkumem a vývojem technologií, které pomáhají předcházet zrychlenému stárnutí pleti a rakovině kůže, upevnila práce dr. Pinnella pozici SkinCeuticals jako lídra v oblasti vědecky ověřené péče o pleť. SkinCeuticals staví na nejmodernějších vědeckých poznatcích o pleti, čemuž napomáhají strategické vztahy v rámci vědecké komunity. Vytvořili jsme síť předních vědcu z oboru buněčné a molekulární biologie, chemie a biofyziky, abychom mohli lépe porozumět a zkoumat stárnutí pleti, typy pleti a její problémy. Díky těmto komplexním znalostem o pleti a jejím zdraví SkinCeuticals nadále zvyšuje laťku v oblasti péče o pleť a udržuje si v daném odvětví vedoucí postavení.

Více o dr. Pinnellovi>

Lídr v oblasti využití antioxidantů

Co je antioxidant a proč je v této oblasti SkinCeuticals autoritou? Díky čtyřem generacím lokálních antioxidačních přípravků, 10 patentům a více než 200 studiím publikovaným v prestižních lékařských časopisech je SkinCeuticals průkopníkem ve vědě o antioxidantech.

Další informace>

Klinické studie

Ve SkinCeuticals objevujeme, vyvíjíme a poskytujeme inovativní produkty péče o pleť, které celkově zlepšují zdraví a vzhled pleti. Naše účinné látky a konečná složení necháváme podrobit přísným klinickým studiím, abychom tak získali vědecky ověřené důkazy, že splňují, co slibují – což podporuje naše odhodlání poskytovat pokročilou péči o pleť podloženou vědeckými poznatky.

Klinické studie se však od sebe odlišují. Některé studie se zabývají pouze jednou nebo dvěma ingrediencemi ve složení. Jiné testují tyto ingredience v mnohem vyšší koncentraci, než v jaké jsou obsaženy v konečném přípravku. Některé studie jsou navíc prováděny in vitro nebo v Petriho misce, na rozdíl od skutečné živé pokožky.

U nás ve SkinCeuticals dodržujeme při klinických studiích ty nejvyšší lékařské a farmaceutické standardy a na naše testování dohlížejí dermatologové. Provádíme studie biomarkeru, abychom mohli posoudit působení konečného složení přípravku v pokožce a vyhodnotit účinnost přípravku na pokožce reálných pacientů. Díky tomu se výsledky našich klinických studií přesně promítají do toho, jak naše výrobky fungují při použití v reálném světě, na skutečné pokožce.

Naše první klinická studie zaměřená na vitamín C položila základy složení s obsahem antioxidantů a umožnila SkinCeuticals stát se jedním z nejuznávanějších inovátorů v oblasti péče o pleť. SkinCeuticals byla jednou z prvních společností, která poskytla vědecké důkazy podporující přínosy jejích přípravků na základě klinických studií zverejněných v uznávaných lékařských časopisech, a nadále zvyšuje laťku vědeckého poznání v oblasti péče o pleť. Od první studie zaměřené na vitamín C stojí SkinCeuticals za některými z nejzásadnějších objevů v oblasti péče o pleť v nedávné historii.

Klíčová studie 1:

Studie perkutánní absorpce lokálně aplikované kyseliny L-askorbové
Pinnell, S. R., a kol., Lokálně aplikovaná kyselina L-askorbová: Studie perkutánní absorpce.Dermatol Surg 27:2, 137-142, 2001

Společnost SkinCeuticals jako první objevila přesnou specifikaci složení, které musí lokálně aplikovaný antioxidant splňovat, aby pronikl do pokožky a zároveň ji chránil. Tyto parametry se staly zlatým standardem pro složení s antioxidanty.

Stáhnout studii (PDF)>

Klíčová studie 2:

Fotopoškození a oxidativní stres a ochrana poskytovaná lokálními aplikovanými antioxidanty
Pinnell, S. R., J Am Acad Dermatol. 48(1): 1-19, 2003.

Pro zajištění širokospektrální ochrany před poškozením pokožky způsobeným životním prostředím je nezbytné denně používat lokálně působící antioxidanty. Bylo prokázáno, že tato dodatečná ochrana před volnými radikály zabraňuje buněčným změnám hluboko v pokožce.

Stáhnout studii (PDF)>

Klíčová studie 3:

Opalovací krémy nedostatečně chrání před volnými radikály vyvolanými UVA zářením
Haywood, R., a kol., J Invest Dermatol 2006;121:862-868

Opalovací krém je nezbytný pro ochranu pokožky před UVA a UVB zářením, ale tato klíčová studie SkinCeuticals odhalila, že samotný SPF chrání pokožku pouze před 55 % škodlivých volných radikálů a že přidáním lokálně působícího antioxidantu SkinCeuticals bude krém poskytovat komplexní ochranu pokožky.

Stáhnout studii (PDF)>

Klíčová studie 4:

Lokálně působící antioxidační roztok obsahující vitamíny C a E stabilizované kyselinou ferulovou poskytuje lidské pokožce ochranu před poškozením způsobeným ultrafialovým zářením.
Pinnell, S. a kol. J Am Acad Dermatol. 59(3): 418-25, 2008.

Díky třetí generaci lokálně působícího antioxidantu SkinCeuticals C E Ferulic je možné poskytnout pleti osminásobek její přirozené ochrany před slunečním zářením a dosáhnout tak nebývalých výsledku v boji proti stárnutí pleti.

Stáhnout studii (PDF)>

Klíčová studie 5:

Ochranný účinek lokálně působícího antioxidantu obsahujícího vitamín C, kyselinu ferulovou a floretin před fotopoškozením způsobeným UV zářením
Oresajo C., Stephens T., Hino P. D., Law R. M., Yatskayer M., Foltis P., Pillai S., Pinnell S. R. J Cosmet Dermatol. 2008 Prosinec;7(4):290-7.

Bylo klinicky prokázáno, že díky přidanému floretinu antioxidanty SkinCeuticals brání vzniku předčasných známek stárnutí a zároveň chrání pleť před volnými radikály a dalšími reaktivními molekulami, které bývají přícinou mutací DNA.

Stáhnout studii (PDF)>

Etické zásady

Pro nás ve SkinCeuticals je závazek vůči pacientům stejně důležitý jako poskytování pokročilé péče o pleť podložené vědeckými poznatky. Držíme se nejvyšších standardů, ať už se to týká jednotlivých složek, výzkumů nebo testování, abychom naplnili naše poslání, kterým je optimalizace zdraví pleti.

Chcete-li se dozvědět více, stáhněte si naše Etické zásady >

Skinscope Led

Zatímco některé problémy pleti jsou viditelné za běžného světla, jiné jsou viditelné pouze pod UV světlem, kde lépe vynikne podpovrchové poškození pokožky. Skinscope LED je snadný, přenosný způsob diagnostiky celého obličeje navržený tak, aby odhalil skryté kožní problémy dříve, než proniknou na povrch.

Další informace >

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer