Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít

oddáni Vědeckým poznatkům o zdravé pleti

Jako SkinCeuticals jsme se zavázali dodržovat nejvyšší standardy v každém aspektu naší značky. Od založení SkinCeuticals jsme se vždy důsledně věnovali našim lékařům a pacientům, klinicky ověřenému výzkumu a vývoji účinných přípravků. Navíc provádíme přísné klinické testy a snažíme se našim spotřebitelům poskytovat bezkonkurenční kvalitu výrobků. Naše zásady obsahují konkrétní cíle, poslání, sliby a standardy, kterými se společnost SkinCeuticals proslavila.

VÝZKUM A SLOŽENÍ

SkinCeuticals přispěla k rozvoji kosmeceutických přípravků díky prvnímu klinicky ověřenému složení přípravků s lokálně působícím vitamínem C. I dnes jsme stále lídrem v tomto odvětví, neboť SkinCeuticals je jednou z mála společností, která poskytuje vědecké důkazy, že její přípravky plní, co slibují.

Chcete-li se dozvědět více, stáhněte si naše Zásady složení>

ZÁSADA KVALITY

Abychom mohli dostát našemu poslání, tedy dosažení zdraví pokožky, je nezbytné dodržovat nejpřísněší standardy kontroly kvality. Proto přípravky SkinCeuticals obsahují ty nejlepší, nejúčinnější a nejkvalitnější složky a jsou vyráběny v zařízeních, která jsou uznávána pro nadstandardní výkon v oblasti výroby.

Chcete-li se dozvědět více, stáhněte si naše Zásady složení>

ZÁSADA KLINICKÉHO TESTOVÁNÍ

SkinCeuticals věří, že před uvedením jakéhokoli výrobku na trh je nezbytné klinické testování. Než začneme vyhodnocovat výsledky u skutečných pacientů, nejprve v laboratoři sledujeme, jak pacienti v různých částech světa používají naše přípravky a jak na ně reagují. Naše Zásada klinického testování popisuje, jakým způsobem naše výrobky testujeme a proč prekračujeme rámec standardu tohoto odvětví.

Chcete-li se dozvědět více, stáhněte si naše Zásady klinického testování>

ETICKÉ ZÁSADY

Pro nás ve SkinCeuticals je závazek vůči pacientům stejně důležitý jako poskytování pokročilé péče o pleť podložené vědeckými poznatky. Držíme se nejvyšších standardu, ať už se to týká jednotlivých složek, výzkumu nebo testování, abychom naplnili naše poslání, kterým je optimalizace zdraví pleti.

Chcete-li se dozvědět více, stáhněte si naše Etické zásady>

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer