Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít

ETICKÉ ZÁSADY

SkinCeuticals je lídrem v oblasti profesionální péče o pleť, protože se zavázala k dodržování nejvyšších standardů výzkumu a testování. Naše přípravky a prohlášení jsou podloženy vědeckými poznatky, což dokládají četné recenzované články publikované v uznávaných lékařských časopisech.

  • Používáme složky farmaceutické kvality a provádíme přísné testování.
  • Jsme lídrem v oboru, neboť jsme jako jedna z prvních společností začali poskytovat vědecké důkazy prokazující účinky našich prřpravků a dodržujeme lékařsky uznávané postupy.
  • Naše klinické studie jsou kontrolovány dermatology.
  • Žádné z tvrzení SkinCeuticals není založeno pouze na dojmech uživatelů.
  • Náš klinický výzkum překračuje rámec standardního přezkoumání viditelných klinických koncových bodů a studuje biologické účinky v kůži prostřednictvím důsledného zkoumání biomarkeru.
  • Zavázali jsme se vyvíjet účinné přípravky, které jsou z uživatelského hlediska bezpečné. Všechny naše složky jsou prokazatelně bezpečné pro dlouhodobé používání.
  • Zohledňujeme také dopad našich výrobních postupů a balení přípravků na životní prostředí.

Naším posláním ve SkinCeuticals je zlepšovat zdraví pleti. S ohledem na tento cíl před námi stojí jednoduchý závazek: poskytovat nejmodernější péči o pleť, která je podložena vědeckými poznatky. Náš závazek vůči vědě bude vždy stát až na druhém místě za naším závazkem vůči zákazníkům. Proto pro nás pokožka, její zdraví a nejlepší zájem našich zákazníku jsou a vždycky budou na prvním míste.

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer