Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít

ZÁSADA SLOŽENÍ

NAŠE PARAMETRY SLOŽENÍ:

Ve SkinCeuticals začínáme nejprve s vysoce kvalitními složkami s prokázanými vědeckými výsledky. Poté naše výzkumné a vývojové týmy vytvoří elegantní, funkční složení s optimálními koncentracemi účinných látek.

Po rozsáhlém testování jsou naše přípravky vyráběny a baleny za přísně regulovaných podmínek.

  • Používáme optimalizované koncentrace účinných látek a naše produkty obsahují maximální koncentraci, která je nezbytná pro dosažení výsledků – ne více.
  • Přípravky SkinCeuticals obsahují vysoce kvalitní složky, u kterých byl prokázán pozitivní biologický účinek na pokožku.
  • Ve SkinCeuticals pečlivě vybíráme účinné látky, které mají optimální požadované účinky, abychom tak omezili počet složek a udrželi naše přípravky co nejúčinnější a nejčistší.
  • Naše přípravky obsahují minimum vonných látek, barviv a konzervačních látek, a pokud je to možné, jsou bez parfemace, barviv a parabenů s dlouhým řetězcem.
  • Naše přípravky vyvíjíme tak, aby je bylo možné vrstvit a aby fungovaly společně v režimech péče na míru.
  • Přípravky SkinCeuticals jsou nekomedogenní.
  • Všechny přípravky SkinCeuticals jsou důkladně testovány podle přísných bezpečnostních parametrů.

JAK VYHODNOTIT ÚČINNOST PŘÍPRAVKŮ:

Přípravky SkinCeuticals jsou navrhovány, formulovány a testovány s ohledem na účinnost. Pro posouzení účinnosti přípravku je třeba vyhodnotit tři základní kritéria:

  • 1. Proniká tento přípravek do pokožky?
  • 2. Má přípravek biologický účinek v kůži?
  • 3. Odráží se tento účinek v konečném výsledku pro pacienta?

Přísné standardy klinického testování

Abychom tyto otázky zodpověděli, podrobujeme přípravky klinickému výzkumu. Naše přípravky obsahují takovou koncentraci složek, u níž byla prokázána optimální účinnost v pokožce. Finální složení testujeme na živé kůži a pravidelně zařazujeme studie biomarkerů, abychom prokázali biologickou aktivitu složky nebo technologie. SkinCeuticals provádí také dermatologicky kontrolované, dvojitě zaslepené studie in vivo, aby prokázala fyziologické účinky přípravků na pokožku. Konečný výsledek: Péče o pleť založená na důkazech.

Pokročilá péče o pleť podložená vědeckými poznatky

SkinCeuticals je průkopníkem technologie lokálně působících antioxidantů, která stála na počátku kosmeceutické éry, a jako jedna z prvních společností v oblasti péče o pleť poskytla vědecké důkazy na podporu tvrzení o svých produktech. Po mnoha publikovaných studiích v uznávaných lékařských časopisech se SkinCeuticals stává lídrem v oblasti profesionální péče o pleť. Náš závazek provádět výzkumy je dodnes základem značky, která se opírá o zásadní vědecký objev.

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer