Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít

Záruka kvality

NAŠE POSLÁNÍ Naším posláním ve SkinCeuticals je zlepšovat zdraví pleti. S ohledem na tento cíl před námi stojí jednoduchý závazek: poskytovat nejmodernější péči o pleť, která je podložena vědeckými poznatky. Naše vysoce účinné produkty péče o pleť jsou vyráběny v nejmodernějších zařízeních, která se specializují na výrobu přípravků pro lékaře a odborníky na péči o pleť. Tato zařízení dodržují přísné standardy kontroly kvality a jsou uznávána pro nadstandardní výkon v oblasti výroby kvalitních produktu.

KVALITA PŘÍPRAVKŮ Výzkumné týmy SkinCeuticals jsou průkopníky v oblasti kosmeceutických přípravku, poskytujících pokožce vědecky prokázané přínosy. Díky složení s vysokou koncentrací čistých účinných látek dosáhl náš výzkum a vývoj významných průlomů v oblasti stabilizace účinných látek, jako je vitamín C, v kosmeticky elegantních přípravcích. Vzhledem k našemu závazku vyvíjet přípravky s pokročilou účinností a v souladu s parametry vitamínu C podle patentu Duke University obsahují antioxidační séra SkinCeuticals výhradně čistou kyselinu L-askorbovou. Vědecké poznatky, na nichž stojí naše společnost, prokázaly, že deriváty vitamínu C, ačkoli jsou ze své podstaty stabilnější a snadněji se začleňují do složení, neposkytují pleti stejný prokazatelný přínos. Vzhledem k vynikajícím antioxidačním schopnostem je běžné, že kyselina L-askorbová časem ztmavne, ale zůstane stále účinná. To muže platit i o jiných profesionálních přípravcích s vysokou účinností, u nichž může čistota a koncentrace účinných látek způsobit, že se některé aspekty složení v průběhu času promění.

NÁŠ ZÁVAZEK Prestože peclive dbáme na přepravu a skladování našich přípravků, občas se stane, že jsou naše výrobky v důsledku neočekávaných událostí vystaveny extrémním podmínkám, jako je horko nebo slunce. V těchto vzácných případech může dojít k ovlivnění stability našich výrobků, zejména těch, které obsahují čistý vitamín C, což vede k nechtěným komplikacím při balení, jako je například unikání. Přestože jsou tyto výrobky pro spotřebitele bezpečné a účinné, uvědomujeme si, že to muže být pro vašeho pacienta/spotřebitele nepříjemné. Pokud se u vás nebo u některého z vašich pacientů vyskytnou jakékoli problémy s kvalitou, náš zákaznický servis nebo obchodní tým vám rádi pomohou. Aby byla zajištěna pravost produktu, měly byste přípravky SkinCeuticals vždy pořizovat prostřednictvím autorizovaného prodejce. Úplný seznam všech schválených maloobchodních partnerů naleznete na stránce Autorizovaní prodejci.

Autorizovaní prodejci>

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer