Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
Phloretin CF - obrázek produktu
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 4 of 6
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 4 of 6
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 4 of 6

Prevence

Phloretin CF ®

Sérum s vitamínem C

Patentované denní sérum s vitamínem C na obličej, které poskytuje vylepšenou ochranu před nepříznivými vlivy životního prostředí a zmírňuje výskyt jemných vrásek a pigmentace. Patent USA č. 9248082.

TYPY PLETI: Normální, Mastná, Smíšená,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí, Péče o pleť s akné, Pigmentace pleti,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceHOMEA ClinicMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

Phloretin CF obsahuje patentovanou synergickou kombinaci 2 % floretinu, 10 % čistého vitamínu C (kyseliny L-askorbové) a 0,5 % kyseliny ferulové, která zvyšuje ochranu proti atmosférickému stárnutí (poškození způsobené vlivy životního prostředí) a předčasným známkám stárnutí způsobeným volnými radikály z UVA/UVB záření, infračerveného záření (IRA) a znečištění ozonem (O3). Vedle ochranných antioxidačních účinků toto antioxidační sérum zlepšuje vzhled pigmentace, vyhlazuje jemné vrásky a sjednocuje tón pleti.
 • Neutralizuje škodlivé volné radikály a díky tomu poskytuje vylepšenou ochranu před nepříznivými vlivy životního prostředí
 • Zlepšuje vzhled pigmentace, a tím sjednocuje celkový tón pleti
 • Bez parfemace
 • Ideální pro normální, mastnou a smíšenou pleť

Jak používat

 • Ráno po vyčištění a tonizaci naneste 4–5 kapek na suchý obličej, krk a dekolt, následně aplikujte další přípravky péče o pleť. Lze použít i na hřbet rukou.
 • Je běžné, že produkty s vitamínem C vlivem působení vzduchu a světla po otevření ztmavnou. Účinnost složení zůstane zachována. Po otevření doporučujeme přípravek spotřebovat do 3 měsíců od otevření.
 • Doplňte svoji péči o pleť o opalovací krém SkinCeuticals. Při současném používání poskytují antioxidanty a širokospektrální opalovací krémy SkinCeuticals nejkomplexnější ochranu proti viditelnému stárnutí pleti způsobenému agresory životního prostředí.
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Věda a důkazy

Výzkum společnosti SkinCeuticals prokázal, že specifické kombinace antioxidantů, jsou-li účinně sestaveny, dosahují synergicky lepších výsledků než každý antioxidant samostatně.

Tento vitamín C na obličej je koktejlem ze tří antioxidantů, u něhož bylo prokázáno, že poskytuje širokou ochranu před nepříznivými vlivy prostředí díky synergické kombinaci 2 % floretinu, 10 % čistého vitamínu C (kyseliny L-askorbové) a 0,5 % kyseliny ferulové. Jeho složení je chráněno patentem Duke Antioxidant. Vitamín C je vysoce účinný antioxidant, který se kvůli své struktuře jen obtížně vstřebává do pokožky. Patent Duke Antioxidant popisuje parametry složení, které jsou nezbytné pro účinné vstřebávání vitamínu C do pokožky: 1) čistá kyselina l-askorbová (vitamín C); 2) kyselé pH v rozmezí 2,0–3,5 pH a 3) koncentrace mezi 10–20 %. SkinCeuticals je jedinou značkou, která vyvíjí antioxidanty podle těchto parametrů.

Štít proti atmosférickému stárnutí pleti
SkinCeuticals definuje atmosférické stárnutí pleti jako viditelný důsledek působení řady agresorů vnějšího prostředí na pleť, mezi které patří UV záření, infračervené záření (IRA) a znečištění. Aktuální výzkum společnosti SkinCeuticals ukazuje, že nadměrná expozice těmto agresorům může způsobit viditelné stárnutí pleti a lokální používání antioxidantů může pomoci zabránit dopadům na pleť.
Více o atmosférickém stárnutí a znečištění ozonem >

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer