Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
A.G.E. Interrupter Advanced - obrázek produktu
AGE-INTERRUPTER-ADVANCED-TSH.jpg
age-interrupter-advanced-texture.jpg
age-interrupter-advanced-top-view-open.jpg
age-interrupter-advanced-visual.jpg

Korekce

A.G.E. Interrupter Advanced

Korekční krémy

Průlomový korekční krém pomáhá zvrátit viditelné známky stárnutí způsobené glykací a úbytkem kolagenu, včetně jemných linek a hlubokých vrásek.

TYPY PLETI: Normální, Smíšená, Suchá, Citlivá,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Face Place
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

A.G.E. Interrupter Advanced je účinný krém proti vráskám, který na základě více než 15letého výzkumu a expertizy v oblasti glykace pomáhá korigovat a zabraňovat viditelným známkám stárnutí. Složení tohoto průlomového korekčního krému s 18 % koncentrovaného ProxylanuTM, 4,25 % směsi flavonoidů z lesního ovoce, směsi extraktů z borůvek a granátového jablka a 0,1 % kyseliny glycyrrhetinové s klinicky prokázanou účinností vyhlazuje viditelné linky a hluboké vrásky, a to v pěti zónách obličeje, na něž se obvykle zaměřují estetické zákroky.

BENEFITY:
• Pomáhá řešit komplexní vícefázový proces glykace, o kterém je známo, že způsobuje viditelné stárnutí pleti
• Viditelně vyhlazuje jemné linky a pět typů vrásek, včetně vrásek na čele, nosoretních vrásek, marionetových vrásek, glabelárních vrásek a vrásek v oblasti kohoutí stopy
• Poskytuje 24hodinovou hydrataci, má bohatou saténovou texturu
• Zklidňuje suchou a stárnoucí pleť
• Bez parabenů, vysušujícího alkoholu a barviv
• Schváleno TSA✈

Jak používat

 • Dvakrát denně vmasírujte tenkou rovnoměrnou vrstvu krému proti vráskám A.G.E. Interrupter Advanced na celý obličej, krk a dekolt.
 • Pokud přípravek používáte ráno, naneste jej po aplikaci antioxidačního séra s vitaminem C SkinCeuticals, následně aplikujte ještě opalovací krém.
 • Pokud přípravek A.G.E. Interrupter Advanced večer kombinujete s retinolem, aplikujte jej po nanesení retinolu.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Viditelné výsledky

14%
Snížení výskytu jemných linek
11.5%
Snížení výskytu vrásek na čele​​​​​​​
7%
Snížení výskytu vrásek v oblasti kohoutí stopy

Zobrazit protokolProtokol: 12týdenní, monocentrická studie provedená na 77 ženách s typem pleti I-IV dle Fitzpatricka, věk: 35-75 let, s lehkými až středně závažnými vráskami, jemnými linkami, ochablou pletí, s drsnou texturou pokožky, nerovnoměrným tónem a mdlým vzhledem pleti. Přípravek A.G.E. Interrupter Advanced byl aplikován dvakrát denně na obličej, krk a dekolt v kombinaci s opalovacím krémem po dobu 12 týdnů. Hodnocení účinnosti a tolerance bylo provedeno na začátku studie, ve 4., 8. a 12. týdnu.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Věda a důkazy

Kolagen a elastin stojí za mladistvým vzhledem pleti. Přestože se na známkách stárnutí pleti podílí mnoho faktorů, významnou roli hraje glykace právě těchto strukturálních bílkovin.

Glykace je přirozený několikafázový proces, k němuž dochází tehdy, když se nadbytečné molekuly cukru vážou na bílkoviny (včetně kolagenu a elastinu) a vytvářejí škodlivé vedlejší produkty známé jako konečné produkty pokročilé glykace (A.G.E.). Vnější agresoři - například UV záření, znečištění a strava - urychlují proces glykace a transformují kolagen a elastin na A.G.E.

Vlivem A.G.E. se pružné bílkoviny v kůži mění na tuhé a křehké, nově glykovaný kolagen tak ztrácí svou zásadní regenerační schopnost. Jakmile se tyto poškozené bílkoviny jednou vytvoří, nelze je opravit ani nahradit, což v konečném důsledku oslabuje integritu pokožky a vede k viditelným známkám stárnutí pleti, jako jsou vrásky, linky, ochablost a mdlý vzhled pleti.

A.G.E. Interrupter Advanced je účinný korekční krém, který pomáhá zvrátit zrychlené známky stárnutí způsobené glykací a úbytkem kolagenu. Tento průlomový krém proti vráskám, který obsahuje vysoce koncentrovanou kombinaci ProxylaneTM, flavonoidy z lesního ovoce a kyselinu glycyrrhetinovou, pomáhá korigovat viditelné stárnutí pleti a bránit pokožku před novým a opakujícím se poškozením. To vše díky luxusní textuře a složení.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer