Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
Serum 10 - obrázek produktu
SERUM 10 30ML.jpg
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 6 of 6

Prevence

Serum 10

Sérum s vitamínem C

Denní antioxidační sérum, vhodné pro všechny bez předchozí zkušenosti s podobným typem přípravku, poskytuje ochranu před nepříznivými vlivy prostředí pro všechny typy pleti, včetně citlivé, a zároveň zlepšuje vzhled jemných linek a vrásek.

TYPY PLETI: Normální, Citlivá,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí, Péče o pleť s akné, Citlivá pleť,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceHOMEA ClinicLékařské centrum korektivní dermatologieMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

Sérum 10 je ideální pro citlivou pleť nebo pro všechny, kteří s antioxidačním sérem s vitamínem C teprve začínají. Sérum obsahuje 10 % čistého vitamínu C (kyseliny l-askorbové) a 0,2 % kyseliny ferulové, které pomáhají neutralizovat škodlivé volné radikály, jež bývají příčinou atmosférického stárnutí pleti (poškození způsobené vlivy životního prostředí) a předčasných známek stárnutí způsobených volnými radikály z UVA/UVB záření. Toto antioxidační sérum tak poskytuje blahodárné účinky vitamínu C, a navíc pomáhá zlepšovat vzhled jemných linek a vrásek.
 • Neutralizuje škodlivé volné radikály vyvolané agresivními vlivy životního prostředí
 • Redukuje výskyt jemných linek a vrásek a navrací pleti zdravý vzhled
 • Bez parfemace a alkoholu
 • Ideální jako první antioxidační sérum pro všechny typy pleti, a zejména pro citlivou pleť

Jak používat

 • Ráno po vyčištění pleti naneste 4–5 kapek tohoto antioxidačního séra na suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu, následně aplikujte další přípravky péče o pleť. Lze použít i na hřbet rukou.
 • Je běžné, že produkty s vitamínem C vlivem působení vzduchu a světla po otevření ztmavnou. Účinnost složení zůstane zachována. Po otevření doporučujeme přípravek spotřebovat do 3 měsíců od otevření.
 • Doplňte svoji péči o pleť o opalovací krém SkinCeuticals. Při současném používání poskytují antioxidanty a širokospektrální opalovací krémy SkinCeuticals nejkomplexnější ochranu proti viditelnému stárnutí pleti způsobenému agresory životního prostředí.
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Věda a důkazy

Toto lehké antioxidační sérum kombinuje 0,2 % kyseliny ferulové s 10 % čistého vitamínu C (kyseliny l-askorbové) pro silnější antioxidační účinek.

Jeho složení je chráněno patentem Duke Antioxidant. Vitamín C je vysoce účinný antioxidant, který se kvůli své struktuře jen obtížně vstřebává do pokožky. Patent Duke Antioxidant popisuje parametry složení, které jsou nezbytné pro účinné vstřebávání vitamínu C do pokožky: 1) čistá kyselina l-askorbová (vitamín C); 2) kyselé pH v rozmezí 2,0–3,5 pH a 3) koncentrace mezi 10–20 %. SkinCeuticals je jedinou značkou, která vyvíjí antioxidanty podle těchto parametrů.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer