Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
C E Ferulic - obrázek produktu
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 2 of 6
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 2 of 6
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 2 of 6

Prevence

C E Ferulic ®

Sérum s vitamínem C

Patentované denní sérum s vitamínem C, které poskytuje zdokonalenou ochranu před vlivy prostředí, vyhlazuje jemné linky a vrásky, zmírňuje ztrátu pevnosti pokožky a rozjasňuje pleť. Patent USA č. 7179841.

TYPY PLETI: Normální, Suchá, Citlivá,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí, Pigmentace pleti, Dehydratovaná pleť, Citlivá pleť,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceHOMEA ClinicLékařské centrum korektivní dermatologieMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

C E Ferulic obsahuje synergickou kombinaci antioxidantů: 15 % čistého vitamínu C (kyselina L-askorbová), 1 % vitamínu E (alfa tokoferol) a 0,5 % kyseliny ferulové, které zvyšují ochranu před poškozením způsobeným volnými radikály, jež mohou být příčinou atmosférického stárnutí pleti, tedy poškození vlivem životního prostředí, a předčasných známek stárnutí způsobených volnými radikály z UVA/UVB záření, infračerveného záření (IRA) a znečištění ozonem (O3). Kromě antioxidačních ochranných účinků C E Ferulic také vyhlazuje linky a vrásky a zmírňuje ztrátu pevnosti pleti a zároveň ji rozjasňuje.
 • Neutralizuje škodlivé volné radikály, čímž poskytuje pokročilou ochranu před nepříznivými vlivy životního prostředí
 • Vyhlazuje linky a vrásky, zmírňuje ztrátu pevnosti pokožky a rozjasňuje pleť
 • Bez parfemace a alkoholu
 • Ideální pro normální a suchou pleť
 • Testováno jako vhodné pro použití po laserovém zákroku, individuální péči po zákroku vždy konzultujte s lékařem

Jak používat

 • Ráno po vyčištění a tonizaci naneste 4–5 kapek na suchý obličej, krk a dekolt, následně aplikujte další přípravky péče o pleť. Lze použít i na hřbet rukou.
 • Je běžné, že produkty s vitamínem C vlivem působení vzduchu a světla po otevření ztmavnou. Účinnost složení zůstane zachována. Po otevření doporučujeme přípravek spotřebovat do 3 měsíců od otevření.
 • Doplňte svoji péči o pleť oopalovací krém SkinCeuticals. Při současném používání poskytují antioxidanty a širokospektrální opalovací krémy SkinCeuticals nejkomplexnější ochranu proti viditelnému stárnutí pleti způsobenému agresory životního prostředí.
 • Omezení pobytu na slunci, od 10 do 14 hodin

Viditelné výsledky

Antioxidanty nepředstavují jen vynikající ochranu před nepříznivými vlivy prostředí, ale mají také viditelné anti-aging účinky. Klinické studie přípravku C E Ferulic ukazují snížení výskytu vrásek, zlepšení pevnosti pleti a rozjasnění pleti.

Zobrazit protokolProtokol: 16týdenní klinická studie, které se zúčastnilo 50 mužů a žen (bělochů) ve věku 40–60 let (USA, 2013). Pro dosažení kontrolovaných výsledků účastníci studie denně používali přípravky SkinCeuticals Jemný čisticí krém a Ultimátní UV ochranu s SPF 30 a podle potřeby hydratační krém Emollience.

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-SkinCeuticals\Portail\Deploy\Resources\INT_EN\images\beforeAfter
Před
\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-SkinCeuticals\Portail\Deploy\Resources\INT_EN\images\beforeAfter
Po

Věda a důkazy

Výzkum společnosti SkinCeuticals prokázal, že specifické kombinace antioxidantů, jsou-li účinně sestaveny, dosahují synergicky lepších výsledků než každý antioxidant samostatně.

Články v 8 recenzovaných vědeckých časopisech potvrzují, že C E Ferulic je sérum s vitamínem C, které prokazatelně poskytuje silnou ochranu před nepříznivými vlivy prostředí díky synergické kombinaci 15 % čistého vitamínu C (kyseliny l-askorbové), čistého vitamínu E (alfa-tokoferolu) a 0,5 % kyseliny ferulové. Jeho složení je chráněno patentem Duke Antioxidant. Vitamín C je vysoce účinný antioxidant, který se kvůli své struktuře jen obtížně vstřebává do pokožky. Patent Duke Antioxidant popisuje parametry složení, které jsou nezbytné pro účinné vstřebávání vitamínu C do pokožky: 1) čistá kyselina l-askorbová (vitamín C); 2) kyselé pH v rozmezí 2,0–3,5 pH a 3) koncentrace mezi 10–20 %. SkinCeuticals je jedinou značkou, která vyvíjí antioxidanty podle těchto parametrů.

Štít proti atmosférickému stárnutí pleti
SkinCeuticals definuje atmosférické stárnutí pleti jako viditelný důsledek působení řady agresorů vnějšího prostředí na pleť, mezi které patří UV záření, infračervené záření (IRA) a znečištění. Aktuální výzkum společnosti SkinCeuticals ukazuje, že nadměrná expozice těmto agresorům může způsobit viditelné stárnutí pleti a lokální používání antioxidantů může pomoci zabránit dopadům na pleť. Znečištění přízemním ozonem (O3) prokazatelně způsobuje známky předčasného stárnutí pleti. Nové revoluční vědecké poznatky společnosti SkinCeuticals ukazují, že nadměrná expozice znečištění ozonem může způsobit viditelné stárnutí pleti a lokální používání antioxidantů může pomoci zabránit dopadu poškození pleti. Vůbec poprvé bylo prokázáno, že SkinCeuticals C E Ferulic pomáhá chránit před známkami stárnutí pleti vyvolanými znečištěním ozonem (O3).

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer