Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
AOX+ Eye Gel - obrázek produktu
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 1 of 6
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 1 of 6
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 1 of 6

Prevence

AOX+ Eye Gel

Sérum s vitamínem C

Oční sérum ve formě lehkého gelu, které poskytuje zdokonalenou ochranu očního okolí před nepříznivými vlivy prostředí a zároveň redukuje otoky, viditelné známky únavy a tmavé kruhy pod očima.

TYPY PLETI: Normální, Mastná, Smíšená, Suchá, Citlivá,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí, Péče o pleť s akné, Pigmentace pleti, Dehydratovaná pleť, Citlivá pleť,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceHOMEA ClinicLékařské centrum korektivní dermatologieMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

AOX+ Eye Gel je průlomové gelové sérum, které obsahuje synergickou kombinaci 5 % čistého vitamínu C (kyseliny l-askorbové), 1 % floretinu a 0,5 % kyseliny ferulové spolu s účinnými rostlinnými složkami. Tento komplex chrání citlivé oční okolí před atmosférickým stárnutím pleti, tj. před poškozením vlivem životního prostředí a předčasnými známkami stárnutí zapříčiněnými volnými radikály z UVA/UVB záření, infračerveného záření (IRA) a znečištěním ozonem (O3). Toto obnovující oční sérum se zaměřuje na viditelné známky stárnutí, jako jsou drobné vrásky kolem očí a jemné linky, redukuje otoky, známky únavy a tmavé kruhy pod očima.
 • Chrání před poškozením volnými radikály
 • Pomáhá zmírnit viditelné známky stárnutí a poškození způsobené sluncem
 • Redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima
 • Bojuje proti známkám únavy, čímž podporuje živější odpočatý vzhled
 • Bez parfemace a alkoholu
 • Ideální pro většinu typů pleti

Jak používat

 • Ráno naneste na konečky prstů množství gelu odpovídající 1/2 stisknutí pumpičky na každé oko. Naneste na oblast pod očima, na vnější koutky a nadočnicový oblouk. Jemně gel vklepávejte do pokožky, dokud se zcela nevstřebá. Nenanášejte přípravek na vnitřní koutky do blízkosti slzných kanálků, pod nadočnicový oblouk nebo na horní víčko.
 • Následně použijte SkinCeuticals Minerální UV ochranu očí při opalování s SPF 30.
 • Je běžné, že produkty s vitamínem C vlivem působení vzduchu a světla po otevření ztmavnou. Účinnost složení zůstane zachována. Po otevření doporučujeme přípravek spotřebovat do 3 měsíců od otevření.
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Věda a důkazy

Pokožka kolem očí je desetkrát tenčí než pokožka na obličeji. Oční okolí je proto náchylnější k dehydrataci, vzniku vrásek a ochablosti. Technologie tohoto antioxidačního očního séra byla speciálně vyvinuta pro potřeby citlivého očního okolí.

Díky synergické kombinaci 5 % čistého vitamínu C (kyseliny l-askorbové), 1 % floretinu a 0,5 % kyseliny ferulové poskytuje toto trojité antioxidační složení silnou a zároveň dobře snášenou ochranu před nepříznivými vlivy prostředí. Složení s vysokou koncentrací rostlinných látek neutralizuje volné radikály, zapříčiněné agresory z okolního prostředí, které způsobují viditelné známky stárnutí. Díky použití nejmodernější suspenzní technologie se toto oční sérum vstřebává do pokožky stejně jako séra na bázi vody.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer