Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
AGE Advanced eye
23_0609_SKC_PDP23_COR_AGE_ADV_EYE_INTL_01_PRODUCT_2400x2400 (1).jpg
A.G.E.-Eye-Complex-Eye-Cream-Texture-SkinCeuticals.jpg

Korekce

A.G.E. Advanced Eye

Péče o oči a rty

Oční krém proti vráskám, který bojuje proti vráskám v oblasti kohoutí stopy, otokům a tmavým kruhům pod očima.

TYPY PLETI: Normální, Suchá,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí,

100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

A.G.E. Advanced Eye je oční krém nové generace, který bojuje proti vráskám v oblasti kohoutí stopy, otokům a tmavým kruhům pod očima spojeným s glykací a úbytkem kolagenu, což je hlavní faktor přirozeného procesu stárnutí. Tento hedvábný oční krém proti vráskám v oblasti kohoutí stopy je určen pro citlivé oční okolí a obsahuje účinnou kombinaci ProxylaneTM, koncentrované směsi flavonoidů, kyseliny glycyrrhetinové a Matrixylu 3000. Tento oční krém působící proti tmavým kruhům pod očima obsahuje také kofein a směs optických rozjasňovačů, které rozptylují světlo a okamžitě zlepšují projasnění unavených, mdlých očí, a to u všech odstínů pleti.

BENEFITS:
 • Zlepšuje vzhled 10 známek viditelného stárnutí v citlivé oblasti očí: záhyby, vrásky v kohoutí stopě, tmavé kruhy, eslasticita, pevnost, otoky, jas, vyhlazení, tonus a vrásky pod očima.
 • Dodává 24hodinovou hydrataci pro zklidnění suché a stárnoucí pleti
 • Bez parabenů, parfému a barviv
 • Schváleno TSA

Věda a důkazy

Kolagen a elastin jsou zodpovědné za mladistvý vzhled pleti. Přestože se na známkách stárnutí pleti podílí mnoho faktorů, významnou roli hraje glykace těchto strukturálních bílkovin.

Glykace, hlavní faktor stárnutí pleti, vzniká, když se nadbytečné molekuly cukru v těle navážou na kolagen a elastin a následně vytvoří konečné produkty pokročilé glykace (A.G.E.), známé jako příčina viditelného stárnutí. V důsledku toho ztrácejí glykovaná kolagenová a elastinová vlákna schopnost normálně fungovat, tělo je nedokáže odbourat a nahradit, což vede k silnému vrásnění pokožky.

Pleť kolem očí je ve srovnání s jinými částmi obličeje náchylnější ke stárnutí způsobenému glykací, protože je jemnější. Úbytek kolagenu v tenčích tkáních je totiž podstatně zřetelnější. Přípravek A.G.E. Advanced Eye je vysoce koncentrovaný oční krém, jehož složení pomáhá zvrátit viditelné stárnutí v citlivé oblasti kolem očí, jako jsou například vrásky v kohoutí stopě, ovlivněné úbytkem kolagenu a glykací. Ideální oční krém působící proti tmavým kruhům pod očima obsahuje také směs inkluzivních optických rozjasňovačů, které okamžitě zlepšují rozjasnění unavených a mdlých očí.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer