Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
Soothing Cleanser - obrázek produktu
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 6 of 6.zip
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 6 of 6.zip

Soothing Cleanser

Přípravky na čištění pleti

Tato zklidňující čisticí pěna obsahuje vysoce koncentrovanou směs rostlinných výtažků, které rozpouštějí nečistoty a zároveň zklidňují pokožku s narušenou kožní bariérou.

TYPY PLETI: Normální, Mastná, Smíšená, Suchá, Citlivá,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí, Péče o pleť s akné, Dehydratovaná pleť, Rosacea, Citlivá pleť,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceHOMEA ClinicMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

Soothing Cleanser je účinná čisticí pěna s bohatým složením povrchově aktivních látek s amilitem a 23% koncentrací kombinující sorbitol, glycerin, extrakt ze vstavače mužského a okurky. Díky této kombinaci pěna jemně odstraňuje nečistoty a zároveň zklidňuje a regeneruje citlivou pleť s narušenou kožní bariérou nebo pleť po kosmetickém ošetření. Tento zklidňující čisticí přípravek vytváří hustou čisticí pěnu, která se při kontaktu s pokožkou mění v uklidňující emulzi, která pleť jemně, ale účinně vyčistí. Testováno po zákroku.
 • Zklidňuje citlivou pleť s narušenou kožní bariérou nebo pleť po kosmetickém ošetření
 • Odstraňuje make-up po celodenním nošení
 • Nekomedogenní složení ideální pro každodenní použití
 • Bez alkoholu
 • Vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé
 • Ideální doplněk před ošetřením v ordinaci, jako je chemický peeling, intenzivní pulzní světlo, neablativní laser, mikrodermabraze, mikrojehličkování a injekční aplikace přípravků.

Jak používat

 • Dvakrát denně jemně vmasírujte lehkými krouživými pohyby obsah jednoho stisknutí pumpičky tohoto odličovacího přípravku na navlhčený obličej a krk.
 • Důkladně opláchněte teplou vodou a osušte.
 • Používáte-li pěnu ráno, aplikujte následně SkinCeuticals Sérum s vitamínem C a opalovací krém.
 • Pokud pěnu používáte večer, aplikujte následně SkinCeuticals korekční krém nebo hydratační krém.
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Věda a důkazy

Po ošetření v ordinaci, jako je chemický peeling nebo laserové ošetření, bývá pleť často citlivá, reaktivní a mívá narušenou kožní bariéru. Zatímco správná péče o pleť po takovém zákroku je klíčem ke zkrácení doby potřebné k regeneraci a k udržení výsledků, používání drsných složek nebo povrchově aktivních látek může ohrozit integritu pleti a zhoršit její stav.

Zklidňující čisticí přípravek určený speciálně pro citlivou pleť a pleť po kosmetickém zákroku tvoří zklidňující čisticí pěna, která rozpouští nečistoty a zároveň pleť regeneruje a hydratuje.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer