Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
Simply Clean - obrázek produktu
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 6 of 6
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 6 of 6

Simply Clean (nový)

Přípravky na čištění pleti

Čistící gel s kyselinou sulfonovou pro zjemnění pórů stimuluje enzymatickou exfoliaci a účinně odstraňuje maz a voděodolný make-up.

TYPY PLETI: Normální, Mastná, Smíšená,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí, Pigmentace pleti,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceHOMEA ClinicLékařské centrum korektivní dermatologieMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

Simply Clean je účinný odličovací přípravek obsahující systém povrchově aktivních aminokyselin a 6% koncentraci kyseliny sulfonové (HEPES), glycerin, výtažky z heřmánku a aloe, pomerančový olej a kyselinu citronovou, které jemně exfoliují nerovnou nebo hrubou pleť. Tento unikátní čisticí gel účinně odstraňuje voděodolný make-up a přebytečný maz, pleť vyčistí a připravení na ošetření v ordinaci i na domácí kosmetickou péči. Testováno před ošetřením.
 • Jemně exfoliuje odumřelé kožní buňky, pleť vyhlazuje a zjemňuje.
 • Odstraňuje voděodolný oční make-up i make-up z obličeje po dlouhém nošení
 • Nekomedogenní složení ideální pro každodenní použití
 • Bez alkoholu
 • Vhodné pro normální, mastnou nebo smíšenou pleť
 • Ideální doplněk před ošetřením v ordinaci, jako je chemický peeling, intenzivní pulzní světlo, neablativní laser, mikrodermabraze, mikrojehličkování a injekční aplikace přípravků.

Jak používat

 • Dvakrát denně jemně vmasírujte lehkými krouživými pohyby obsah jednoho stisknutí pumpičky tohoto odličovacího přípravku na navlhčený obličej a krk.
 • Důkladně opláchněte teplou vodou a osušte.
 • Používáte-li gel ráno, aplikujte následně SkinCeuticals Sérum s vitamínem C a opalovací krém.
 • Pokud gel používáte večer, aplikujte následně SkinCeuticals korekční krém nebo hydratační krém.
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Věda a důkazy

Povrchové nečistoty, jako je kožní maz a pot, znečišťující látky, zbytky make-upu nebo odumřelé kožní buňky, mohou ucpávat póry, což vede k mdlé pleti s nejednotným tónem a hrubou texturou. Správné každodenní čištění a exfoliace mohou účinně odstranit nahromaděné odumřelé kožní buňky a projasnit tón pleti.

Simply Clean je účinný čisticí gel vhodný pro normální až mastnou pleť, který prokazatelně stimuluje enzymatickou exfoliaci a zároveň jemně pění, čímž pomáhá odstranit nečistoty, které mohou vést k ucpávání pórů.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer