Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
Mineral Radiance UV Defense SPF 50 - obrázek produktu
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 4 of 6
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 4 of 6

Ochrana

Mineral Radiance UV Defense SPF 50

Opalovací krémy

Tónovaný fluidní opalovací krém se 100% minerálními filtry poskytuje širokospektrální ochranu před UVA/UVB zářením a zároveň podporuje přirozený jas a sjednocený tón pleti.

TYPY PLETI: Normální, Smíšená, Suchá, Citlivá,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí, Pigmentace pleti, Citlivá pleť,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceHOMEA ClinicMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

Mineral Radiance UV Defense SPF 50 je lehoučký fluidní krém, který kombinuje 100% minerální filtry s průhlednými pigmentovanými mikrokapslemi pro účinnou širokospektrální ochranu před UVA/UVB zářením, sjednocenou pleť a zářivý vzhled. Tento tónovaný opalovací krém s vysokou ochranou obsahuje také výtažek z planktonu artemia salina, o kterém je známo, že zvyšuje odolnost pokožky vůči UV záření a stresu způsobenému teplem.
 • Průhledný tónovaný opalovací krém se přizpůsobí většině odstínů pleti, aniž by zanechával bílé stopy.
 • Voděodolný po dobu až 40 minut
 • Zvyšuje zářivost pro sjednocenější a jasnější pleť
 • Pomáhá posílit přirozenou obranyschopnost pleti proti stresu způsobenému okolním prostředím
 • Nekomedogenní a bez parfemace
 • Ideální pro všechny typy pleti, dokonce i pro velmi citlivou pleť

Jak používat

 • Před použitím dobře protřepejte. Opalovací krém naneste libovolně na obličej, krk a dekolt 15 minut před pobytem na slunci a před nanesením make-upu.
 • Opalovací krém aplikujte znovu po 40 minutách plavání, pocení, ihned po osušení ručníkem a minimálně každé dvě hodiny.
 • U dětí do šesti měsíců věku se před použitím poraďte s lékařem.
 • Opatření na ochranu před slunečním zářením: Pobyt na slunci zvyšuje riziko vzniku rakoviny kůže a předčasného stárnutí kůže. Chcete-li toto riziko snížit, používejte pravidelně širokospektrální opalovací krém s SPF 15 nebo vyšším a další opatření na ochranu před slunečním zářením, včetně:
 • Omezení pobytu na slunci v době od 10 do 14 hodin.
 • Nošení triček s dlouhými rukávy, kalhot, klobouků a slunečních brýlí.
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Věda a důkazy

Tento prodyšný tónovaný opalovací krém obsahuje transparentní oxid titaničitý, průhledné pigmentované mikrokapsle a výtažek z planktonu artemia salina, které pleti poskytují silnou UV ochranu a dodávají přirozený jas. Rozptylová technologie "protřepat a pak nanést" pomáhá zajistit rovnoměrnou distribuci složek opalovacího krému.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer