Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
Silymarin CF - obrázek produktu
SliymarinCF_INTL_340x550.jpg
20_0529_Web_Alt_Images_SliymarinCF_INTL_340x550.jpg
20_0902_Web_Texture_Images_SilymarinCF_340x550.jpg

Prevence

Silymarin CF

Antioxidanty

Sérum s vitamínem C pro mastnou pleť se sklonem k tvorbě skvrn

TYPY PLETI: Mastná, Smíšená,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí, Péče o pleť s akné,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceHOMEA ClinicLékařské centrum korektivní dermatologieMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

Silymarin CF je unikátní sérum s vitamínem C pro mastnou pleť se sklonem knedokonalostem, které kombinuje 0,5 % silymarinu (výtažku z ostropestřce mariánského), 15 % kyseliny l-askorbové, 0,5 % kyseliny ferulové a 0,5 % kyseliny salicylové, a pomáhá tak předcházet oxidaci mazu, jež může vést až ke vzniku nedokonalostí a viditelných známek stárnutí. Je klinicky prokázáno, že tento bezolejový přípravek redukuje oxidaci mazu až o 76 %, zároveň snižuje jeho produkci, zjemňuje texturu pleti, viditelně pleť projasňuje a vylepšuje vzhled jemných vrásek.
 • Poskytuje pokročilou antioxidační ochranu před agresory z okolního prostředí
 • Pomáhá předcházet oxidaci mazu, která může vést k tvorbě akné
 • Redukuje tvorbu mazu
 • Minimalizuje výskyt pórů a zjemňuje texturu pleti
 • Projasňuje a rozzařuje pleť a sjednocuje její tón
 • Vylepšuje vzhled jemných vrásek

Jak používat

Ráno po vyčištění a tonizaci pleti naneste 4–5 kapek Silymarinu CF na suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu, následně aplikujte další přípravky péče o pleť.

Doplňte svoji péči o pleť o opalovací krém SkinCeuticals. Při současném používání poskytují antioxidanty a širokospektrální opalovací krémy SkinCeuticals nejkomplexnější ochranu proti viditelnému stárnutí pleti způsobenému agresory životního prostředí.

Viditelné výsledky

Měřítkem přínosu antioxidantů není jen jejich skvělá ochrana před vlivy životního prostředí, ale především jejich viditelné výsledky.

Klinické studie Silymarinu CF prokazují snížení tvorby kožního mazu, zdokonalení textury pleti, projasnění pleti, vylepšení jemných linek i celkového vzhledu.

Zobrazit protokolProtokol: Uvedené výsledky jsou průměrné. Dvanáctitýdenní klinické studie, provedené v jediném centru, se zúčastnilo 50 žen a mužů ve věku 18–50 let s mastnou pletí se sklonem k tvorbě skvrn (Brazílie, 2020). Silymarin CF byl aplikován jednou denně současně s opalovacím krémem.

20_1020_Silymarin_2021_PDP_Before.jpg
Před
20_1020_Silymarin_2021_PDP_After.jpg
Po

Věda a důkazy


Stále více studií prokazuje příčinnou souvislost mezi oxidací mazu a vznikem nedokonalostí. Když kožní maz oxiduje, může tento specifický typ poškození zapříčiněného volnými radikály vyvolat cyklus zánětů a bakteriálních infekcí, který má za následek vznik skvrn. Každodenní agresivní vlivy prostředí, jako je slunce nebo znečištění ovzduší, mohou vytvářet volné radikály, které dále vedou k oxidaci kožního mazu.

Je klinicky prokázáno, že Silymarin CF snižuje oxidaci mazu až o 76 %.

Toto kombinované antioxidační sérum bylo vyvinuto podle patentu Duke Antioxidant. Vitamín C je vysoce účinný antioxidant, který se kvůli své struktuře jen obtížně vstřebává do pokožky. Patent Duke Antioxidant popisuje parametry složení, které jsou nezbytné pro účinné vstřebávání vitamínu C do pokožky: 1) čistá kyselina l-askorbová (vitamín C); 2) kyselé pH v rozmezí 2,0–3,5 pH a 3) koncentrace mezi 10–20 %. SkinCeuticals je jedinou značkou, která vyvíjí antioxidanty podle těchto parametrů.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer