Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
Triple Lipid Restore 2:4:2 - obrázek produktu
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 6 of 6.zip
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 6 of 6.zip
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 6 of 6.zip

Korekce

Triple Lipid Restore 2:4:2

Korekční krémy

Pečující anti-aging krém, který obnovuje buněčné lipidy a vyživuje suchou pokožku

TYPY PLETI: Normální, Mastná, Smíšená, Suchá, Citlivá,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí, Dehydratovaná pleť,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceHOMEA ClinicLékařské centrum korektivní dermatologieMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

Triple Lipid Restore 2:4:2 je anti-aging krém s maximální koncentrací lipidů: 2 % čistých ceramidů, 4 % přírodního cholesterolu a 2 % mastných kyselin. Tento unikátní anti-aging krém s lipidovou korekcí obsahuje zcela poprvé poměr složek 2:4:2 s převahou cholesterolu, čímž pomáhá obnovit vnější kožní bariéru a podporuje přirozenou regeneraci pokožky, navíc účinně vyživuje stárnoucí pleť a díky tomu zlepšuje viditelné známky zrychleného procesu stárnutí. Klinické testy prokázaly, že Triple Lipid Restore 2:4:2 pleť viditelně vyhlazuje a zpevňuje, zjemňuje póry a celkově rozjasňuje.
 • Obnovuje esenciální lipidy v pokožce: ceramidy, přírodní cholesterol a mastné kyseliny
 • Dodává pleti objem, zlepšuje její texturu a redukuje výskyt pórů
 • Sjednocuje tón pleti a celkově ji projasňuje
 • Unikátní systém stabilizace lipidů v lehké a rychle se vstřebávající textuře
 • Zkracuje období adaptace na retinoidy až na 1 týden a zároveň redukuje vysušování pleti*
 • Ideální pro stárnoucí, normální a suchou pleť

Viditelné výsledky

Během osmitýdenní studie přípravek Triple Lipid Restore 2:4:2 významně zlepšil vzhled klíčových viditelných známek zrychleného procesu stárnutí pleti:

 • o 66 % hladší pleť
 • o 35 % pevnější pleť
 • o 20 % jednotnější pleť
 • o 26 % jasnější pleť
 • o 44 % lepší vzhled pórů
V lipidomické studii vedlo používání tohoto krému ke zvýšení množství ceramidů o 57 %, cholesterolu o 50 % a mastných kyselin ve formě triglyceridů o 12 %.

Zobrazit protokolProtokol: Osmitýdenní klinické studie pod dohledem dermatologa, během níž se přípravek Triple Lipid Restore 2:4:2 aplikoval dvakrát denně, se zúčastnilo 55 žen. Účastnice studie rovněž používaly přípravky SkinCeuticals Gentle Cleanser a Ultimate UV Defense SPF 30. Kritéria pro zařazení: Ženy ve věku 55–75 let mírnými jemnými linkami / vráskami, nejednotným tónem pleti, mdlou a hrubou pletí, nedostatečně projasněným tónem pleti a nedostatečně pevnou pletí.

Protokol: Lipidomická analýza (N=28 žen ve věku 55–75 let). Statisticky významný nárůst lipidů stanovený spektrometrickou analýzou pomocí páskových proužků odebraných na začátku a po 8 týdnech používání přípravku Triple Lipid Restore 2:4:2 dvakrát denně.

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-SkinCeuticals\Portail\Deploy\Resources\INT_EN\images\beforeAfter
Před
\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-SkinCeuticals\Portail\Deploy\Resources\INT_EN\images\beforeAfter
Po

Věda a důkazy

Stárnoucí pokožka je v čase stále více náchylná k úbytku lipidů, tedy ke ztrátě přirozených složek v povrchové vrstvě pokožky, které jsou přítomny převážně ve formě ceramidů, přírodního cholesterolu a mastných kyselin. Úbytek lipidů, k němuž dochází s přibývajícím věkem, narušuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky, což vede ke vzniku viditelných známek zrychleného stárnutí pleti, protože pokožka ztrácí schopnost účinné přirozené regenerace.

V důsledku tohoto procesu se mohou objevit zřetelnější známky stárnutí, jako je hrubá textura pleti, nepříjemné pnutí, mdlost a ztráta objemu.

Triple Lipid Restore 2:4:2 s poměrem složek 2:4:2, kde převažuje cholesterol, je první anti-aging krém, který přímo cílí na věkem podmíněný úbytek lipidů v pokožce. Toto složení obsahuje maximální koncentraci čistých lipidů, které pokožka snadno využije.

Retinoidy jsou známé jako jedny z nejúčinnějších pomocníků v boji proti stárnutí pleti, ale období adaptace na tuto složku může způsobit zarudnutí, olupování a šupinatění pleti. Nyní je prokázáno, že přípravek Triple Lipid Restore 2:4:2 zkracuje období adaptace pleti na retinoidy až na 1 týden a zároveň redukuje vysušování pokožky*.

Inovace 1

*Protokol: Čtyřtýdenní studie se zúčastnilo 17 žen ve věku 38 až 64 let, jejichž pokožka špatně snášela retinoidy (podle vlastního vyjádření). Účastnice si aplikovaly lokální 0,025% tretinoin na celý obličej každý druhý večer nebo každý večer, v závislosti na snášenlivosti. Přípravek Triple Lipid Restore 2:4:2 a srovnávací konkurenční přípravek byly aplikovány na obličej dvakrát denně po aplikaci retinoidů, a to randomizovaným způsobem s rozdělením obličeje.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer