Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
TRIPEPTIDE-R NECK REPAIR - obrázek produktu
20_0320_Web_TRNR_50ml_340x550.jpg
20_0320_Web_Alt_Images_TRNR_SideCap_340x550.jpg
20_0320_Web_Texture_Images_TRNR_340x550.jpg

Korekce

TRIPEPTIDE-R NECK REPAIR

Korekční krémy

Denní krém s retinolem Tripeptide-R Neck Repair, určený speciálně pro pleť na krku, redukuje počáteční až pokročilé známky stárnutí v této oblasti.

TYPY PLETI: Normální, Mastná, Smíšená, Suchá,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí, Pigmentace pleti, Dehydratovaná pleť,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceHOMEA ClinicLékařské centrum korektivní dermatologieMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

Denní krém s retinolem Tripeptide-R Neck Repair, určený speciálně pro pleť na krku, redukuje počáteční až pokročilé známky stárnutí v této oblasti. Složení s 0,2 % čistého retinolu s pomalým uvolňováním, 2,5 % koncentrátu tripeptidu a 5,0 % glaucinového komplexu je klinicky prověřená korekční technologie cílící na široké spektrum známek viditelného stárnutí pleti na krku. Tripeptide-R Neck Repair je speciálně vyvinutý pro choulostivou pokožku krku, je vhodný pro každodenní použití a doplňuje profesionální ošetření.
 • Na základě klinických testů prokazatelně zlepšuje vzhled viditelných projevů stárnutí pleti na krku, včetně horizontálních krčních linek a vrásek, ztráty pevnosti, krabacení a nejednotného tónu pleti.
 • Redukce krabacení pokožky na krku v průměru o 27 %
 • Zlepšení vzhledu horizontálních linek na krku v průměru o 16 %
 • Zpevnění pokožky na krku v průměru o 16 %
 • Bez parabenů, alkoholu, barviv a parfemace
 • Ideální jako doplněk k ošetření kontur krku, jako je kryolipolýza podbradku a procedury pro vypnutí pokožky.

Jak používat

 • Každý druhý večer naneste obsah 1–2 stisknutí pumpičky na dekolt až k čelisti a vmasírujte přípravek pohybem směrem nahoru. Po jednom týdnu zvyšte frekvenci aplikace na každý večer a poté na dvakrát denně podle snášenlivosti nebo podle doporučení odborníka na péči o pleť.
 • Retinol může zvýšit citlivost kůže na sluneční záření. Při používání tohoto přípravku vždy používejte širokospektrální opalovací krém s vysokou ochranou.
 • Přípravky s retinolovým krémem se nedoporučují těhotným ženám nebo ženám, které mají v úmyslu v blízké budoucnosti otěhotnět. Přestože nejsou žádné zprávy o tom, že by měla lokální aplikace retinolu negativní vliv na vývoj plodu, vždy se poraďte s lékařem.
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Viditelné výsledky

Během 16týdenní klinické studie Tripeptide-R Neck Repair výrazně zlepšil různé druhy viditelných známek stárnutí pokožky krku:27% average improvement in neck skin crepiness.

 • Redukce krabacení pokožky na krku v průměru o 27 %
 • Zlepšení vzhledu horizontálních linek na krku v průměru o 16 %
 • Zpevnění pokožky na krku v průměru o 16 %
 • Zlepšení vzhledu ochablé pokožky krku v průměru o 13 %
 • Vyhlazení pokožky krku v průměru o 28 %

Zobrazit protokolProtokol: 16týdenní klinické studie, provedené v jediném centru, se zúčastnilo 50 žen ve věku 40–60 let s mírně až středně ochablou pokožkou krku, jemnými linkami a vráskami, včetně horizontálních linek na krku, s oslabenou pružností a pevností pokožky krku, krabacením, hrubou texturou a nejednotným tónem pleti. Přípravek Tripeptide-R Neck Repair byl používán na noc podle snášenlivosti v kombinaci s opalovacím krémem. Po jednom týdnu byla frekvence zvýšena na aplikaci dvakrát denně podle snášenlivosti současně s opalovacím krémem. Hodnocení účinnosti bylo provedeno na začátku a ve 4., 8., 12. a 16. týdnu.

20_0416_TRNR_Before_Image_241x241.jpg
Před
20_0416_TRNR_After_Image_241x241.jpg
Po

Věda a důkazy

KRK VS. OBLIČEJ
ROZDÍLNÉ REAKCE NA STÁRNUTÍ


Pokožka krku je jiná než pokožka obličeje, má tenčí a jemnější dermální vrstvu. Kvůli menšímu množství lipidů ve srovnání s pokožkou obličeje může kožní bariéra krku začít slábnout již ve 30 letech. Tyto faktory umocněné neustálým pohybem krku mohou vést ke vzniku až pětkrát hlubších vrásek než na obličeji. Ochablost a krabacení kůže v kombinaci s tenkou a choulostivou pokožkou podobnou té v očím okolí vede k velmi obtížné léčbě stárnutí pleti na krku.

Tripeptide-R Neck Repair je vysoce účinný krém s retinolem, který se zaměřuje na počáteční až pokročilé známky viditelného stárnutí pokožky krku. Tato péče je speciálně vyvinuta pro oblast krku, neboť kombinuje hydratační aplikační systém s trojí funkcí korekční technologie složené z 0,2 % čistého retinolu, 2,5 % tripeptidového koncentrátu a 5,0 % glaucinového komplexu, které pomáhají redukovat viditelné známky stárnutí.
​​​​​​​
Kim, E, Cho, G, Gae Won, N, Cho, J. Age-related changes in skin bio-mechanical properties: the neck skin compared with the cheek and forearm skin in Korean females (Změny biomechanických vlastností kůže související s věkem: pokožka krku ve srovnání s pokožkou obličeje a předloktí u korejských žen). In: Skin Research and Technology. 2013.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer