Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít

SMÍŠENÁ

V některých místech suchá, v jiných mastná

Smíšená pleť je v některých místech suchá a v jiných mastná. Tato nerovnováha je ovlivněna environmentálními faktory a genetikou. T-zóna (čelo, nos a brada) je obvykle mastná, zatímco na tvářích se mohou objevit suchá místa. SkinCeuticals nabízí produkty, které pomáhají kontrolovat tvorbu mazu, zajištují hydrataci, aniž by ucpávaly póry, a obnovují rovnováhu pleti.

Suchá místa na tvářích

Mastná místa v T-zóně

V některých místech suchá, v jiných mastná

Filtrovat podle

Kategorie

Problém pleti

Seřadit podle

Filtrovat podle

Kategorie

Problém pleti

Seřadit podle

Phloretin CF - obrázek produktu

Phloretin CF ®

Patentované denní sérum s vitamínem C na obličej, které poskytuje vylepšenou ochranu před nepříznivými vlivy životního prostředí. antioxidační sérum zlepšuje vzhled pigmentace, vyhlazuje jemné vrásky a sjednocuje tón pleti.

Phloretin CF ®

Silymarin CF - obrázek produktu

Silymarin CF

Silymarin CF je bezolejové denní sérum s vitamínem C, které bylo vyvinuto speciálně pro mastnou pleť se sklonem knedokonalostem. Poskytuje vylepšenou ochranu před nepříznivými vlivy prostředí a redukuje viditelné známky stárnutí, zjemňuje strukturu pleti, minimalizuje póry a pomáhá předcházet vzniku akné.

Silymarin CF

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer