Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít

Séra

KONCENTROVANÉ SLOŽENÍ PLEŤOVÉHO SÉRA PRO SPECIFICKÉ PROBLÉMY

Séra SkinCeuticals mají koncentrované složení a jsou navržena tak, aby pomáhala předcházet vzniku konkrétních problémů pleti a korigovala její vzhled. Naše účinná pleťová séra, u nichž bylo klinicky prokázáno, že zlepšují vzhled a redukují obtíže, jako je pigmentace, vrásky, akné a další, jsou základem pro dosažení zdravého vzhledu pleti.

Více o sérech

CO JE SÉRUM?

Podle definice jsou séra typem přípravku péče o pleť, který se aplikuje po vyčištění a před hydratací a zaměřuje se na specifické problémy pleti. Séra pro péči o pleť, která jsou obecně velmi lehká, rychle se vstřebávají a mají tekutou strukturu, mohou umocnit výsledky jakéhokoli přípravku domácí péče o pleť.

corrective serum

Vše o sérech

K čemu se sérum nejčastěji používá?

Séra jsou obvykle vyvinuta pro řešení konkrétního problému nebo stavu pleti a jsou určena k použití ve spojení s dalšími produkty péče o pleť, tak aby bylo dosaženo optimálních výsledků. Mezi nejběžnější účel sér patří zlepšení vzhledu pigmentace,  vrásek,  akné,  redukce přebytečného mazu,  zarudnutí nebo hrubé povrchové textury pleti.  Séra s vitamínem C  představují důležitý a účinný způsob, jak dodat pleti antioxidanty, abychom tak předcházeli environmentálnímu poškození, zatímco  séra s kyselinou hyaluronovou  se používají ke zvýšení hydratace pleti u všech typů pleti. Existují také séra, která kombinují více složek, aby tak pomohla zlepšit specifické kombinace problému (jako je akné a viditelné známky stárnutí) a poskytla komplexní účinek proti stárnutí. Séra mohou být také vyvinuta pro konkrétní oblasti obličeje, například pro oční okolí nebo rty.

Jaký je rozdíl mezi sérem a krémem nebo mlékem?

Ideální séra pro  hydratační přípravky  jsou dva různé typy přípravků pro péči o pleť, které se od sebe liší především v tom, kdy se aplikují. Sérum bychom měli nanášet před pleťovým krémem a pokud sérum obsahuje také hydratační složky, můžeme ho použít namísto hydratačního krému. Naše  Hydrating B5  Sérum může plnit roli obou, protože samo o sobě dodává pleti potřebnou hydrataci. Nicméně lidé, kteří mají sušší pleť, se mohou rozhodnout pro jeho aplikaci pod hydratační krém nebo pleťové mléko. V mnoha případech sérum obsahuje složky, které se zaměřují na konkrétní problém pleti.

Která séra jsou nejvhodnější pro suchou plet?

Ideální séra pro  suchou pleť  obsahují složky, které dodávají pleti tolik potřebnou hydrataci.  Séra s kyselinou hyaluronovou  patří k těm nejúčinnějším, protože tento přírodní cukr je schopen zadržet vodu ve výši tisícinásobku své vlastní hmotnosti, a také přitahovat vlhkost z okolního prostředí dovnitř do pokožky. Tuto složku najdete v sérech určených speciálně pro doplnění hydratace pleti, jako je  Hydrating B5, a udržování úrovně hydratace pleti, jako je  H.A. Intensifier. Kyselinu hyaluronovou lze také najít ve víceúčelových produktech, které řeší pigmentaci, zarudnutí, citlivost a hrubou texturu povrchu pleti. Pokud máte suchou plet, je nejlepší poradit se s  odborníkem na pleť SkinCeuticals  , který vám doporučí ideální sérum pro specifické potřeby vaší pleti.

Je vhodné používat sérum, pokud mám mastnou pleť?

SkinCeuticals nabízí séra, která cílí na konkrétní problémy pleti, i séra vhodná pro všechny typy pleti. Klíčem k nalezení ideálního séra, pokud máte mastnou pleť, je podívat se na složení. Například  Hydrating B5  je ultra lehké bezolejové sérum s  kyselinou hyaluronovou  , které dodává pokožce potřebnou vlhkost, aniž by působil hutným a težkým dojmem. Toto konkrétní sérum mohou používat osoby s  mastnou pletí  namísto  hydratačního přípravku. V případě, že máte mastnou pleť se sklonem k tvorbě  akné,  je pro vás vhodné sérum Blemish + Age Defense  , které se zaměřuje na akné i viditelné známky stárnutí v jednom. Chcete-li zjistit, jaké sérum je pro vaši mastnou pleť nejvhodnější, domluvte si schůzku s  odborníkem na pleť SkinCeuticals.

Které sérum s vitamínem C je pro mou pleť nejlepší?

Denní používání  antioxidačního séra s vitamínem C  je klíčové pro ochranu pokožky před  agresory z okolního prostředí  kromě UV záření, které dokáží zachytit opalovací krémy. Prvním krokem při nákupu séra s vitamínem C je ubezpečit se, že přípravek splňuje tři konkrétní kritéria. Zaprvé, přípravek musí obsahovat čistý vitamín C (kyselinu l-askorbovou). Zadruhé, koncentrace vitamínu C musí být ideální, tedy 10–20 %. A zatřetí, séra s vitamínem C musí mít kyselé pH, tedy 3,5 nebo nižší, aby se dokázala maximálně vstřebat do pokožky.

Společnost SkinCeuticals nabízí séra s vitamínem C pro různé typy a problémy pleti.  C E Ferulic  je určen k boji proti jemným linkám a vráskám a je také ideální pro normální až suchou plet.  Phloretin CF  kromě UV záření, které dokáží zachytit opalovací krémy. Prvním krokem při nákupu séra s vitamínem C je ubezpečit se, že přípravek splňuje tři konkrétní kritéria. Zaprvé, přípravek musí obsahovat čistý vitamín C (kyselinu l-askorbovou). Zadruhé, koncentrace vitamínu C musí být ideální, tedy 10–20 %. A zatřetí, séra s vitamínem C musí mít kyselé pH, tedy 3,5 nebo nižší, aby se dokázala maximálně vstřebat do pokožky.  Serum 10  je ideální pro začínající uživatele a osoby s citlivou pokožkou. Odborník  na pleť SkinCeuticals  vám může doporucit nejlepší sérum s vitamínem C pro váš konkrétní typ a problém pleti.

Jaké je nejlepší sérum s kyselinou hyaluronovou?

Kyselina hyaluronová  je ideální hydratační složkou pro všechny typy pleti, kterou lze nalézt v různých sérech SkinCeuticals určených pro konkrétní typ pleti  H.A. Intensifier  obsahuje vedle této složky, která pomáhá doplňovat vlhkost, také Proxylane™, který dodává pocit pevné, pružné a hladké pleti, jenž se pri průbežném používání stále zlepšuje.

Společnost SkinCeuticals také vyvinula séra s kyselinou hyaluronovou, která obsahují tuto složku pro podporu hydratace, ale zároveň pomáhají zklidnit citlivou pleť, jako např.  Phyto Corrective. Chcete-li se o sérech s kyselinou hyaluronovou dozvědět více a zjistit, které z nich je nejvhodnější pro potřeby vaší pleti, domluvte si schůzku s  odborník na pleť SkinCeuticals.

Mohu používat i více sér?

Ano! A dokonce byste měli!  Antioxidační sérum s vitamínem C  je integrální součástí každé ranní péče o pleť, jejímž cílem je chránit pleť před  poškozením vlivem životního prostředí, a zařazením konkrétně zacíleného séra může pomoci řešit specifické problémy pleti, jako jsou viditelné známky  stárnutí  nebo  akné  a další. Kombinováním ruzných sér, která obsahují složky, jež spolu vzájemně spolupracují, je ideálním zpusobem, jak obnovit mladistvější vzhled a dosáhnout zdravě vypadající pleti. Pokud máte po ruce ruzná séra, můžete si péči o pleť přizpůsobit tak, aby vyhovovala konkrétním potřebám vaší pleti v daném okamžiku. Poraďte se se svým  odborníkem na pleť SkinCeuticals  a přizpůsobte péči o pleť potřebám vaší pleti.

Filtrovat podle

Typ pleti

Problém pleti

Seřadit podle

Filtrovat podle

Typ pleti

Problém pleti

Seřadit podle

C E Ferulic - obrázek produktu

C E Ferulic ®

Patentované denní sérum s vitamínem C, které vyhlazuje jemné linky a vrásky, zmírňuje ztrátu pevnosti pokožky a rozjasňuje pleť. Obsahuje synergickou kombinaci antioxidantů: 15 % čistého vitamínu C (kyselina L-askorbová), 1 % vitamínu E (alfa tokoferol) a 0,5 % kyseliny ferulové,které poskytuje pokročilou ochranu před nepříznivými vlivy životního prostředí.

C E Ferulic ®

Phloretin CF - obrázek produktu

Phloretin CF ®

Patentované denní sérum s vitamínem C na obličej, které poskytuje vylepšenou ochranu před nepříznivými vlivy životního prostředí. antioxidační sérum zlepšuje vzhled pigmentace, vyhlazuje jemné vrásky a sjednocuje tón pleti.

Phloretin CF ®

Serum 10 - obrázek produktu

Serum 10

Sérum 10 je ideální pro citlivou pleť nebo pro všechny, kteří s antioxidačním sérem s vitamínem C teprve začínají. Sérum obsahuje 10 % čistého vitamínu C (kyseliny l-askorbové) a 0,2 % kyseliny ferulové, redukuje výskyt jemných linek a vrásek a navrací pleti zdravý vzhled.

Serum 10

Silymarin CF - obrázek produktu

Silymarin CF

Silymarin CF je bezolejové denní sérum s vitamínem C, které bylo vyvinuto speciálně pro mastnou pleť se sklonem knedokonalostem. Poskytuje vylepšenou ochranu před nepříznivými vlivy prostředí a redukuje viditelné známky stárnutí, zjemňuje strukturu pleti, minimalizuje póry a pomáhá předcházet vzniku akné.

Silymarin CF

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer