Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít

NORMÁLNÍ

Vyvážená hydratace, sjednocený tón a bez skvrn

Normální pleť je v ideální rovnováze mezi množstvím mazu a úrovní hydratace, a proto není ani mastná, ani suchá. Tento typ pleti dobře snáší exfoliaci i aktivní složky s vyšší účinností. Správná ochranná a preventivní péče v podobě denní aplikace antioxidantů a opalovacího krému udržuje zdravý vzhled normální pleti a zároveň předchází budoucímu poškození.

Vyvážená hydratace

Jednotná pigmentace

Bez sklonu k tvorbě skvrn

Filtrovat podle

Kategorie

Problém pleti

Seřadit podle

Filtrovat podle

Kategorie

Problém pleti

Seřadit podle

C E Ferulic - obrázek produktu

C E Ferulic ®

Patentované denní sérum s vitamínem C, které vyhlazuje jemné linky a vrásky, zmírňuje ztrátu pevnosti pokožky a rozjasňuje pleť. Obsahuje synergickou kombinaci antioxidantů: 15 % čistého vitamínu C (kyselina L-askorbová), 1 % vitamínu E (alfa tokoferol) a 0,5 % kyseliny ferulové,které poskytuje pokročilou ochranu před nepříznivými vlivy životního prostředí.

C E Ferulic ®

Phloretin CF - obrázek produktu

Phloretin CF ®

Patentované denní sérum s vitamínem C na obličej, které poskytuje vylepšenou ochranu před nepříznivými vlivy životního prostředí. antioxidační sérum zlepšuje vzhled pigmentace, vyhlazuje jemné vrásky a sjednocuje tón pleti.

Phloretin CF ®

Serum 10 - obrázek produktu

Serum 10

Sérum 10 je ideální pro citlivou pleť nebo pro všechny, kteří s antioxidačním sérem s vitamínem C teprve začínají. Sérum obsahuje 10 % čistého vitamínu C (kyseliny l-askorbové) a 0,2 % kyseliny ferulové, redukuje výskyt jemných linek a vrásek a navrací pleti zdravý vzhled.

Serum 10

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer