Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
Discoloration Defense Serum Skin Discoloration Serum by SkinCeuticals
Discoloration Defense Serum
DiscolorationDefenseSerum_dropper_340x550.jpg
DiscolorationDefenseSerum_texture_340x550.jpg

Korekce

Discoloration Defense Serum

Séra

Vysoce aktivní sérum na korekci viditelných pigmentových skvrn a pro zářivější a sjednocenější vzhled pleti

TYPY PLETI: Normální, Mastná, Smíšená, Suchá,

PROBLÉMY PLETI: Pigmentace pleti,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceHOMEA ClinicLékařské centrum korektivní dermatologieMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

Discoloration Defense Serum je sérum na korekci viditelných pigmentových skvrn pro každodenní použití, které lze vrstvit, klinicky prokazatelně snižuje výskyt hlavních typů pigmentace, včetně obtížně léčitelných forem, jako jsou odolné hnědé skvrny a skvrny po akné. Složení obsahující 1,8 % kyseliny tranexamové, 5 % niacinamidu a 5 % HEPES zlepšuje vzhled pigmentované pleti, rozjasňuje ji a sjednocuje její tón již za 2 týdny.
 • Obsahuje synergickou směs složek proti pigmentaci pleti, která snižuje výskyt pigmentových skvrn, projasňuje pleť a minimalizuje opakovaný výskyt pigmentových skvrn (při dlouhodobém používání).
 • Snížení výskytu odolných hnědých skvrn v průměru o 41 %.
 • Bez parfemace
 • Ideální domácí doplněk k profesionálnímu ošetření pigmentované pleti, jako je chemický peeling nebo neablativní laser; individuální doporučení péče vždy konzultujte s lékařem.

Viditelné výsledky

Ve 12týdenní klinické studii Discoloration Defense Serum výrazně zlepšilo vzhled klíčových pigmentačních ukazatelů:

 • Zlepšení vzhledu odolných hnědých skvrn v průměru o 41 %
 • Zlepšení vzhledu pigmentace pleti v průměru o 46 %
 • Zlepšení vzhledu skvrn po akné v průměru o 71 %
 • Zlepšení sjednocení tónu pleti v průměru o 35 %

Zobrazit protokolProtokol: 12týdenní klinické studie prováděné v jediném centru se zúčastnilo 50 žen ve věku 25 až 60 let, Fitzpatrick I-IV, s mírnou až středně těžkou pigmentací v obličeji, včetně odolných tmavých skvrn, skvrn po akné a nejednotného tónu pleti. Discoloration Defense Serum aplikovaly na obličej dvakrát denně společně s opalovacím krémem. Hodnocení účinnosti a snášenlivosti bylo provedeno na začátku a ve 2., 4., 8. a 12. týdnu.

19_0129_DiscoDefenseSerum_Before
Před
19_0129_DiscoDefenseSerum_After
Po

Věda a důkazy

Každodenní vlivy – včetně UV záření, léků na předpis a některých profesionálních ošetření – mohou vyvolávat tvorbu melaninu v nejspodnějších epidermálních vrstvách kůže. Tento přebytečný melanin vystupuje na povrch pokožky a způsobuje viditelnou pigmentaci. Ta se může projevovat různými způsoby, např. rozptýlenou pigmentací, skvrnami po akné a odolnými hnědými skvrnami na lícních kostech, čele a horním rtu.

Discoloration Defense Serum je sérum na korekci viditelných pigmentových skvrn nejnovější generace, který využívá kombinaci účinných a osvědčených složek proti pigmentovým skvrnám, včetně nové kyseliny tranexamové, k řešení hlavních typů pigmentace.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer