Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
Více o pleťových maskách

PŘÍNOSY PLEŤOVÝCH MASEK

Pleťové masky jsou prospěšným doplňkem péče o pleť. Díky vysoké koncentraci klíčových složek pomáhají pleť exfoliovat, detoxikovat, hydratovat a zklidnit. Jejich účinky se mnohdy projeví ihned po aplikaci. Tyto cílené produkty doplní vaši každodenní péči o pleť a pomohou řešit konkrétní problémy pleti.

v_moisturizer

VŠE O PLEŤOVÝCH MASKÁCH

Která pleťová maska je ta nejlepší?

V posledních několika letech pleťové masky doslova zavalily kosmetický trh. Při takovém množství variant muže být obtížné rozpoznat ty s nejúčinnějším složením. Klíčem k úspěchu je najít pleťovou masku se složkami, které mají prokazatelný účinek na váš konkrétní typ nebo problém pleti. Například masku bohatou na hydratační složky nedoporučujeme, pokud máte  pleť se sklonem k tvorbě akné  a přebytečného kožního mazu. Pokud máte navíc smíšenou plet nebo pleť s více problémy, nejspíš budete chtít použít „multi-masku“ nebo aplikovat několik masek na různé oblasti obličeje, abyste řešili konkrétní problémy podle jednotlivých zón.

Vždy je nejlepší pracovat s  odborníkem na péči o pleť  , který dokáže posoudit potřeby vaší pleti a poskytne vám individuální doporučení vhodného přípravku.

Jaká je nejlepší pletová maska na pleť se sklonem k tvorbě akné?

Pokud máte  pleť se sklonem k tvorbě akné  pleť, měla by být vaší první obrannou linií proti akné každodenní péče o pleť, která uvolňuje póry, exfoliuje pleť a pomáhá předcházet vzniku budoucího akné. Pleťové masky doplňují vaši každodenní péči o pleť, neboť obsahují další klíčové složky, které pleť exfoliují, detoxikují a navrací jí rovnováhu.

Při výběru pleťové masky pro pleť se sklonem k tvorbě akné je obzvláště důležité hledat složky, které exfoliují odumřelé kožní buňky a pomáhají tak předcházet ucpávání póru. Ve složení proto hledejte hydroxykyseliny, jako je kyselina mléčná, citronová nebo  kyselina glykolová. Vhodné jsou také pleťové masky s přírodními jíly, jako je kaolin a bentonit, které absorbují přebytečný maz a pomáhají uvolňovat ucpané póry.

SkinCeuticals  Clarifying clay mask pro pleť se sklonem k tvorbě akné obsahuje 2 % směs ovocných kyselin bohatou na hydroxykyseliny, které pokožku jemně zbavují odumřelých kožních buněk, 11 % kaolinu a 11 % bentonitu, vysoce kvalitních přírodních zemitých jílů, které pomáhají uvolnit ucpané póry a zbavit pleť nečistot. Extrakty z aloe a heřmánku pomáhají pokožku zklidnit a regenerovat.

Která pleťová maska je nejlepší pro chladné počasí?

Chladné počasí je často doprovázeno poklesem vlhkosti. Pokožka začne ztrácet svůj přirozený obsah vody, což vede ke vzniku  suchých míst a  citlivost pokožky. Na vině však nejsou jen venkovní teploty. Dehydrataci pokožky umocňuje také vítr nebo teplo v interiéru, které mohou být příčinou další ztráty vlhkosti. Všechny tyto katalyzující prvky mohou vést k dočasné reaktivitě pleti, která se projeví skvrnami, povadlým vzhledem, napjatostí a dehydratací. Správné složení pleťové masky vám může poskytnout okamžitou úlevu díky vysoké koncentraci klíčových složek, které prokazatelně hydratují a zklidňují plet.

SkinCeuticals  Phyto Corrective Masque obsahuje vysokou koncentraci rostlinných extraktů, zklidňující dipeptidy a  kyselinou hyaluronovou pro okamžité zchlazení a obnovu pleti. Tato zklidňující pleťová maska byla testována i na pleti po zákrocích, včetně laserových ošetření a fotodynamické terapie.

Navštivte odborníka na péči o pleť SkinCeuticals

Která pleťová maska je nejvhodnější pro suchou pleť?

Suchá pokožka je způsobena nedostatkem hydratace v epidermis, nejsvrchnější vrstvě pokožky. Může k tomu docházet v důsledku genetických předpokladů, úbytku lipidů, vystavení slunečnímu záření,  ošetření v ordinaci, stárnutí, klimatu a používání drsných mýdel nebo exfoliačních prostředků. Pleťové masky jsou skvělým způsobem, jak obohatit každodenní péči o pleť o okamžitou dávku hydratace. Je však důležité zvolit si takovou masku, jejíž složení obsahuje osvědčené hydratační složky jako např.  kyselinou hyaluronovou. Tato zvlhčující látka, která se přirozeně nachází v lidském těle, funguje jako houba, neboť dokáže zadržet vodu ve výši tisícinásobku své vlastní hmotnosti. Další účinnou složkou je vitamín B5. Tento základní vitamín podporuje přirozený proces obnovy kožní bariéry.

SkinCeuticals  Hydrating B5 Masque obsahuje vysoce koncentrovanou směs kyseliny hyaluronové a vitamínu B5. Tato hydratační pleťová maska pomáhá doplnit hladinu vlhkosti v pokožce a zanechává pleť hladkou a pružnou.

Jsou pleťové masky dobré pro vaši pleť?

Ano! Správné složení pleťové masky může být skvělým doplňkem vaší každodenní péče o pleť, který bude cílit na konkrétní problémy pleti od dehydratace po ucpané póry. Pleťové masky SkinCeuticals jsou k dispozici v různých složeních a formách a poskytují okamžitý i dlouhodobý přínos v rámci domácí péče o pleť.

Vždy doporučujeme spolupracovat s  odborníkem na péči o pleť  , který vám doporučí konkrétní produkt na základě potřeb a problému vaší pleti.

Filtrovat podle

Kategorie

Typ pleti

Problém pleti

Seřadit podle

Filtrovat podle

Kategorie

Typ pleti

Problém pleti

Seřadit podle

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer