Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít

Přípravky na čištění pleti

VYSOKÁ KONCENTRACE, IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ
ČISTICÍ PŘÍPRAVKY PRO VŠECHNY TYPY A PROBLÉMY PLETI

Čistící přípravky SkinCeuticals obsahují jemné odličovací látky v kombinaci s čisticími složkami, které odstraňují nečistoty a zbavují pleť odumřelých kožních buněk, aniž by ji odlupovaly. Naše čisticí přípravky, jejichž složení odpovídá profesionálním standardům, pleť nevysušují ani nemastí a zanechávají ji svěží a čistou.

banner_category_facial_cleanser
Více o přípravcích na čištění pleti

VÝZNAM PŘÍPRAVKŮ NA ČIŠTĚNÍ PLETI

Přípravek na čištění pleti představuje první krok každé kosmeceutické každodenní péče. Kromě odstranění nečistot, mastnoty, odumřelých kožních buňek a dalších nežádoucích povrchových nečistot, které se během dne na pokožce nahromadí, správné složení přípravku na čištení pleti účinně připravuje pleť na každodenní péči.

v_facial_cleanser

Vše o přípravcích na čištění pleti

Který přípravek na čištění pleti je ten nejlepší?

Při výběru přípravku na čištění pleti je nejlepší se ujistit, že jeho složení odpovídá specifickým potřebám vaší pleti a že obsahuje účinný systém povrchově aktivních látek, který pleť čistí, ale zbytečně nevysušuje. Řada přípravků na čištění pleti SkinCeuticals, jejichž složení splňuje náročné standardy odborníků v oblasti péče o pleť, je vhodná pro různé typy pleti, včetne suché, normální, smíšené, mastné, citlivé a pleti po zákrocích. Tato řada, kombinující vysoce koncentrované složky s přístupem zaměřeným na řešení problému, pleť účinně čistí a zároveň cílí na specifické problémy pleti, jako je akné, nadměrná tvorba mazu a suchá pokožka.

Chcete-li získat doporučení, který přípravek na čištení pleti je pro vás ten nejvhodnější, navštivte prosím  odborníka na pleť SkinCeuticals.

Který přípravek na čištení pleti je ten nejlepší pro citlivou pleť?

Není snadné vybrat ten nejlepší čisticí přípravek pro citlivou pleť, pleť po zákroku nebo narušenou pleť, protože složení takových přípravků často obsahuje určité povrchově aktivní látky, které mohou ohrozit integritu pleti a celkově zhoršit její stav. Pro citlivou pleť je nejvhodnější zvolit takový čisticí přípravek, který je lehounký a neobsahuje látky, které běžně dráždí pleť, jako je alkohol, mýdla, syntetické vonné látky a barviva. Hledejte přípravek na čištění pleti s hydratačními složkami, jako je alantoin, sorbitol a glycerin, které udržují hladinu vlhkosti v pokožce a podporují zdravou kožní bariéru. Rostlinné výtažky, jako je extrakt z okurky, heřmánku, vstavače mužského a z listu aloe pravé, jsou také klíčové pro zklidnění citlivé pleti. Tyto tišící látky mají chladivý a osvěžující účinek, díky kterému pleť přirozeně zklidňují a regenerují.

Speciálně pro citlivou pleť a pleť po zákrocích byl vyvinut přípravek SkinCeuticals  Soothing Cleanser,  který obsahuje účinnou směs rostlinných výtažků a hydratačních látek, které účinně čistí a zároveň zklidňují a hydratují pokožku.

Který přípravek na čištění pleti je nejvhodnější pro suchou pleť?

Suchá pleť může být často napjatá a vyvolávat nepříjemný pocit, což je dáno celou řadou faktorů, včetně úbytku lipidů, suchého vzduchu, agresivních mýdel nebo procedur v ordinaci. Avšak mnohé tradiční povrchově aktivní látky obsažené v přípravcích na čištění pleti mohou pleť olupovat a zhoršovat její problémy. Proto je obzvláště důležité hledat přípravek na čištění pleti bez obsahu alkoholu a mýdla. Při výběru nejvhodnějšího čisticího přípravku pro suchou pleť volte přípravky ve formě krému nebo pleťového mléka s obsahem zvlhčujících a hydratačních složek, jako je alantoin, glycerin a sorbitol, které pomáhají zvýšit obsah vody v pleti a podporují zdravou kožní bariéru.

Pro suchou pleť je ideální  Gentle Cleanser,  který má krémovou nepěnivou konzistenci odstraňující nečistoty a make-up po celodenním nošení a zároveň pleť účinně hydratuje a zjemňuje.

Který přípravek na čištění pleti je nejvhodnější pro mastnou pleť?

Mastná pleť má speciální potřeby, protože mnoho tradičních složek bojujících proti přebytečnému kožnímu mazu může pleť vysušovat. V takovém případě však pleť začne produkovat nadměrné množství mazu, což může vést k ucpávání pórů a vzniku akné. Je proto dobré vyhnout se přípravkům na čištění pleti na bázi alkoholu, který přispívá k vysušování nebo podráždění. Namísto toho sáhnete po bezolejovém čisticím gelu s obsahem kyselin, jako je kyselina glykolová, salicylová a sulfonová, které napomáhají cílené exfoliaci pleti. Stimulací buněčné výměny pomáhá zabránit ucpávání pórů a vzniku skvrn. Nejlepší čisticí přípravek pro mastnou pleť by měl také obsahovat přírodní zvlhčující látky, např. glycerin, který pleti pomáhá udržet si dostatečnou úroveň hydratace a zabraňuje tak nadměrné tvorbě mazu.

Pro mastnou, smíšenou a stárnoucí pleť je vhodný  Blemish + Age Cleanser,  jehož složení je kombinací směsi exfoliačních a hydratačních složek, které uvolňují ucpané póry a odstraňují přebytečný kožní maz, aniž by pleť olupovaly.

Jak používáte přípravek na čištění pleti?

Přípravek na čištění pleti se správným složením je základem každé péče o pleť. V závislosti na typu pleti a životním stylu můžete čisticí přípravek používat jednou nebo dvakrát denně. Pokud pleť čistíte jednou denně, je nejlepší čistit ji večer, abyste odstranili všechny nečistoty, mastnotu nebo odumřelé buňky nahromaděné za celý den. Nejúčinnějšího čištění dosáhnete tak, že na vlhký obličej a krk lehkými krouživými pohyby jemně vmasírujete obsah jednoho stlačení pumpičky přípravku. Důkladně opláchněte teplou vodou a vysušte ručníkem. Při osušení pokožky doporučujeme lehké poklepávání ručníkem, abyste předešli případnému podráždění, které by mohlo vzniknout nadměrným třením.

Přípravky na čištění pleti jsou nejúčinnější, používáte-li je spolu s tonikem. Po vyčištění a osušení pokožky naneste malé množství  pleťového tonika,  které pomáhá vyrovnávat pH pleti. Další výhodou aplikace tonika je, že tyto roztoky zůstávají na povrchu pleti a umožnují exfoliačním, dekongesčním a zklidňujícím složkám účinně připravit pleť na následnou péči o pleť.

Měl/a bych přípravek na čištění pleti používat každý den?

Ano! Přípravky na čištění pleti by měly být prvním krokem ve vaší každodenní péči o pleť. Čisticí přípravky připravují pleť pro aplikaci každodenní péče a pomáhají odstraňovat nečistoty, mastnotu, make-up a další zbytky, které se na obličeji během dne nahromadí. Složení přípravků na čištění pleti SkinCeuticals obsahuje řadu aktivních složek, jako jsou hydroxykyseliny, rostlinné výtažky a jedinečné čisticí látky, které odstraňují nečistoty a mastnotu a zároveň řeší klíčové potřeby různých problému pleti. Chcete-li zjistit, který čisticí přípravek splňuje konkrétní potřeby vaší pleti, poraďte se sodborníkem na pleť.

Filtrovat podle

Typ pleti

Problém pleti

Seřadit podle

Filtrovat podle

Typ pleti

Problém pleti

Seřadit podle

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer