Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít

CITLIVÁ PLEŤ

Pokožka reaguje zarudnutím, pálením a svěděním

Citlivá pleť je spojena s rosaceou, seboroickou dermatitidou a atopií; citlivost může být dědičná nebo získaná. Citlivá pleť se projevuje zánětlivými reakcemi na různé spouštěče, jako jsou alergeny, konzervační nebo vonné látky. SkinCeuticals nabízí přípravky se zklidňujícími složkami, které pomáhají pleť zklidnit a regenerovat.

Tendence k zarudnutí

Hyperreaktivní

Pokožka může být nepříjemná na dotyk

Filtrovat podle

Kategorie

Problém pleti

Seřadit podle

Filtrovat podle

Kategorie

Problém pleti

Seřadit podle

C E Ferulic - obrázek produktu

C E Ferulic ®

Patentované denní sérum s vitamínem C, které vyhlazuje jemné linky a vrásky, zmírňuje ztrátu pevnosti pokožky a rozjasňuje pleť. Obsahuje synergickou kombinaci antioxidantů: 15 % čistého vitamínu C (kyselina L-askorbová), 1 % vitamínu E (alfa tokoferol) a 0,5 % kyseliny ferulové,které poskytuje pokročilou ochranu před nepříznivými vlivy životního prostředí.

C E Ferulic ®

Serum 10 - obrázek produktu

Serum 10

Sérum 10 je ideální pro citlivou pleť nebo pro všechny, kteří s antioxidačním sérem s vitamínem C teprve začínají. Sérum obsahuje 10 % čistého vitamínu C (kyseliny l-askorbové) a 0,2 % kyseliny ferulové, redukuje výskyt jemných linek a vrásek a navrací pleti zdravý vzhled.

Serum 10

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer