Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít

CITLIVÁ

Zmírňuje zarudnutí, svědění a záněty

K vyšší citlivosti pleti běžně dochází v důsledku zákroku, jako je mikrodermabraze, laserový resurfacing nebo peeling, a také u pleti v období perimenopauzy nebo u zralé pleti. Zvýšená citlivost pokožky může souviset s dehydratovanou, poškozenou, stárnoucí nebo citlivou pletí. SkinCeuticals nabízí řadu šetrných přípravků, které pomáhají pokožku zklidnit a nastartovat proces hojení.

Pleť je červená a podrážděná

Některé procedury prováděné v ordinaci mohou zanechat pokožku suchou

Produkce mazu může být redukována

Filtrovat podle

Kategorie

Typ pleti

Seřadit podle

Filtrovat podle

Kategorie

Typ pleti

Seřadit podle

C E Ferulic - obrázek produktu

C E Ferulic ®

Patentované denní sérum s vitamínem C, které vyhlazuje jemné linky a vrásky, zmírňuje ztrátu pevnosti pokožky a rozjasňuje pleť. Obsahuje synergickou kombinaci antioxidantů: 15 % čistého vitamínu C (kyselina L-askorbová), 1 % vitamínu E (alfa tokoferol) a 0,5 % kyseliny ferulové,které poskytuje pokročilou ochranu před nepříznivými vlivy životního prostředí.

C E Ferulic ®

Serum 10 - obrázek produktu

Serum 10

Sérum 10 je ideální pro citlivou pleť nebo pro všechny, kteří s antioxidačním sérem s vitamínem C teprve začínají. Sérum obsahuje 10 % čistého vitamínu C (kyseliny l-askorbové) a 0,2 % kyseliny ferulové, redukuje výskyt jemných linek a vrásek a navrací pleti zdravý vzhled.

Serum 10

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer