Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
P-TIOX Sérum proti vráskám - obrázek produktu
SkC_Correct_PTIOX_30ml_CHN.jpg
modell_face_CZ.jpg
SKC_Ptiox_Visual_340x550_CZ_v01.jpg
PTIOX_FORMULA_SUPERIORITY_PDP_BTF_MODULE_NGL_ADVANCED.jpg
24_0419_SKC_PTIOX_BTF_Module_Mobile.jpg
SkC_Correct_PTIOX_TEX.jpg

Korekce

P-TIOX

Séra

Sérum proti vráskám s inovativním peptidovým komplexem pro redukci mimických vrásek.

TYPY PLETI: Normální, Mastná, Smíšená, Suchá, Citlivá,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí, Dehydratovaná pleť,

100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

P-TIOX je pokročilé peptidové sérum proti vráskám, které klinicky prokazatelně redukuje výskyt 9 typů vrásek až o -20,6 %. Toto vyplňující sérum bylo vyvinuto s pokročilým peptidovým komplexem s hexapeptidem a dipeptidem, který se inspiruje účinkem injekčních neurotoxinů, aby zlepšil vzhled i těch nejvýraznějších vrásek. Tato unikátní receptura peptidového séra je obohacena o vysoce účinné složky: 5 % PHA, 5 % niacinamid a extrakt z mořské řasy Laminaria, pro zlepšení textury pleti a "glass skin efekt" během jednoho týdne. Díky tomuto komplexu jsou účinky proti vráskám maximalizovány.
P-TIOX od SkinCeuticals byl testován lékaři jako doplněk k injekcím botulotoxinu proti vráskám ve všech oblastech obličeje, a to i v těžko dostupných oblastech. Zlepšuje kvalitu povrchu pleti. V kombinaci s injekcemi neurotoxinů zajišťuje P-TIOX viditelnou korekci známek stárnutí pleti s okamžitými a dlouhotrvajícími výsledky i po 3 měsících.
 • Viditelně redukuje 9 typů mimických vrásek až o 20,6 %.
 • Viditelně zlepšuje texturu a zářivost pleti za pouhý týden.
 • Poskytuje 24hodinovou intenzivní hydrataci a posiluje kožní bariéru během jedné hodiny.
 • Testováno dermatology jako doplněk k botulotoxinovým injekcím.
 • Klinicky testováno na všech tónech pleti.
 • Bez parabenů, parfémů, silikonů.

Jak používat

 • Krok 1: Dvakrát denně naneste 5-6 kapek séra proti vráskám P-TIOX do dlaně a aplikujte na čelo, tváře a bradu.
 • Doporučená pro rutina: Krok 2: Jemně vklepejte sérum proti vráskám P-TIOX prsty do pleti.
 • Při ranním použití aplikujte po antioxidančním séru s vitaminem C od SkinCeuticals a před opalovacím krémem od SkinCeuticals.
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Viditelné výsledky

Prokazatelně redukuje 9 typů vrásek až o 20,6 % a zlepšuje texturu a zářivost pleti za 12 týdnů. Po jednom týdnu je textura pleti viditelně hladší, póry se zdají být menší a pleť je rozzářenější. Hydratuje pleť. Posiluje přirozenou kožní bariéru.

Zobrazit protokolProtokol: Dvanáctitýdenní klinická studie v jednom centru byla provedena na 75 ženách s Fitzpatrickovým typem pleti I-VI (50 % subjektů s citlivou pletí) ve věku 25-55 let s mírnými až středně těžkými vráskami, jemnými linkami, rozšířenými póry a hrubou texturou pleti. Studie byla hodnocena dermatologem. Účinnost byla hodnocena na začátku studie, v 1., 2., 4., 8. a 12. týdnu.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Věda a důkazy

OVĚŘENÁ SYNERGIE PRO EFEKTIVNÍ VÝSLEDKY
Inspirováno injekčním botolutoxinem, P-TIOX byl vyvinut s pokročilým peptidovým komplexem, který je posílen vysoce účinnými složkami, jako je PHA, niacinamid a extrakt z řasy Laminaria, aby byla vytvořena silná synergie ve srovnání s recepturami na bázi peptidů samotných. Tato unikátní receptura pomáhá redukovat jemné linky a vrásky na obličeji, a to i v těžko dostupných oblastech, a zároveň zlepšuje texturu a zářivost pleti.

BOTOLUTOXINOVÉ INJEKCE + P-TIOX
Přestože jsou injekce neurotoxinů standardem pro redukci vrásek na obličeji, některé oblasti obličeje se injekčně ošetřují obtížně. Kombinace injekcí neurotoxinů a P-TIOX působí synergicky na redukci vrásek prostřednictvím více mechanismů, čímž se snižuje výskyt vrásek v různých oblastech obličeje, které nelze ošetřit samotnými neurotoxiny. P-TIOX byl testován lékaři v kombinaci s injekcemi neurotoxinů a přispívá ke zlepšení textury a zářivosti pleti a (při pravidelném používání) postupem času redukuje vrásky na obličeji.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer