Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
Retinol 0.5 - obrázek produktu

Korekce

Retinol 0.5

Krémy s retinolem

Koncentrovaný noční krém s čistým retinolem zlepšuje vzhled viditelných známek stárnutí a pórů a zároveň minimalizuje tvorbu akné

TYPY PLETI: Normální, Mastná, Smíšená,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí, Péče o pleť s akné, Pigmentace pleti,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

Retinol 0.5 obsahuje 0,5 % čistého retinolu, vylepšeného nejnovějšími technologiemi stabilizace a aplikace pro zajištění rovnoměrného a postupného uvolňování. Tento noční krém s retinolem byl vyvinut tak, aby pomáhal redukovat jemné linky, vrásky a pigmentaci pleti a zároveň snižoval výskyt skvrn spojených s problematickou pletí.
 • Podporuje buněčnou obměnu
 • Zlepšuje vzhled jemných linek, vrásek, pigmentace, pórů a skvrn
 • Složení minimalizuje podráždění často spojované s používáním nočních krémů s retinolem
 • Speciálně navržené balení zachovává účinnost retinolu
 • Nekomedogenní a bez parfemace
 • Ideální pro pleť, která prošla přípravou s Retinolem 0.3

Jak používat

 • Večer aplikujte tento pleťový krém s retinolem v množství o velikosti hrášku na vyčištěnou pleť, vyhněte se očnímu okolí. Před použitím dalších produktů péče o pleť nechte produkt vstřebat. Zpočátku přípravek používejte maximálně jednou až dvakrát týdně, postupně frekvenci zvyšujte na aplikaci každý druhý večer a poté podle snášenlivosti každý večer. Před přechodem na vyšší koncentraci je důležité, aby si pokožka zvykla na pravidelnou aplikaci retinolu.
 • Retinol může zvýšit citlivost kůže na sluneční záření. Při používání tohoto přípravku vždy používejte širokospektrální opalovací krém s vysokou ochranou.
 • Přípravky s retinolovým krémem se nedoporučují těhotným ženám nebo ženám, které mají v úmyslu v blízké budoucnosti otěhotnět. Přestože nejsou žádné zprávy o tom, že by měla lokální aplikace retinolu negativní vliv na vývoj plodu, vždy se poraďte s lékařem.
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Věda a důkazy

Dermatologové často využívají retinol pro lokální léčbu, neboť pomáhá v boji proti vizuálním projevům stárnutí, jako jsou vrásky, ochablost a pigmentace pleti, nebo jim pomáhá předcházet. Retinoly urychlují buněčnou obměnu a díky tomu také pomáhají redukovat skvrny či výskyt pórů. Pokud není vysoce citlivá molekula retinolu správně chráněna, je náchylná k rozpadu.
Retinol 0.5 využívá optimalizovaný systém aplikace a ochranný obal, který zajišťuje stabilitu a účinnost čistého retinolu. Tento noční krém s retinolem využívá přirozenou lipidovou strukturu pokožky k optimálnímu vstřebávání.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer