Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
Retinol 0.3 - obrázek produktu
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 5 of 6
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 5 of 6

Korekce

Retinol 0.3

Krémy s retinolem

Koncentrovaný krém na obličej s čistým retinolem zlepšuje vzhled viditelných známek stárnutí a pórů a zároveň minimalizuje tvorbu akné.

TYPY PLETI: Normální, Mastná, Smíšená,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí, Péče o pleť s akné, Pigmentace pleti,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceHOMEA ClinicLékařské centrum korektivní dermatologieMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

Retinol 0.3 je vhodný pro uživatele, kteří retinol používají poprvé. Tato účinná noční péče obsahuje 0,3 % čistého retinolu, vylepšeného nejnovějšími technologiemi stabilizace a aplikace pro zajištění rovnoměrného a postupného uvolňování. Tento krém na obličej s retinolem obsahuje zklidňující bisabolol, který minimalizuje podráždění, a jeho speciální balení umožňuje, aby si zachoval svou účinnost. Krém navíc urychluje buněčnou obměnu, čímž pomáhá zlepšovat vzhled jemných linek, vrásek, pigmentace, skvrn a pórů tím. Retinol 0.3 je ideální k dlouhodobému používání nebo k přípravě pleti jako předstupeň SkinCeuticals Retinol 0.5.
 • Podporuje buněčnou obměnu
 • Zlepšuje vzhled jemných linek, vrásek, pigmentace, pórů a skvrn
 • Složení minimalizuje podráždění často spojované s používáním retinolových krémů
 • Speciálně navržené balení zachovává účinnost retinolu
 • Nekomedogenní a bez parfemace
 • Ideální pro pleť bez předchozí zkušenosti s retinolem

Jak používat

 • Večer aplikujte množství o velikosti hrášku na vyčištěnou pleť, vyhněte se očnímu okolí. Před použitím dalších produktů péče o pleť nechte produkt vstřebat. Zpočátku přípravek používejte maximálně jednou až dvakrát týdně, postupně frekvenci zvyšujte na aplikaci každý druhý večer a poté podle snášenlivosti každý večer. Před přechodem na vyšší koncentraci je důležité, aby si pokožka zvykla na pravidelnou aplikaci retinolu.
 • Retinol může zvýšit citlivost kůže na sluneční záření. Při používání tohoto přípravku vždy používejte širokospektrální opalovací krém s vysokou ochranou.
 • Přípravky s retinolovým krémem se nedoporučují těhotným ženám nebo ženám, které mají v úmyslu v blízké budoucnosti otěhotnět. Přestože nejsou žádné zprávy o tom, že by měla lokální aplikace retinolu negativní vliv na vývoj plodu, vždy se poraďte s lékařem.
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Věda a důkazy

Dermatologové často využívají retinol pro lokální léčbu, neboť pomáhá v boji proti vizuálním projevům stárnutí, jako jsou vrásky, ochablost a pigmentace pleti, nebo jim pomáhá předcházet. Retinoly také urychlují buněčnou obměnu a díky tomu pomáhají redukovat skvrny či výskyt pórů. Molekula retinolu je vysoce citlivá a náchylná k rozpadu, pokud není správně chráněna.

Retinol 0.3 využívá optimalizovaný systém aplikace a ochranný obal, který zajišťuje stabilitu a účinnost čistého retinolu.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer