Přihlásit se k odběru newsletteru SkinCeuticals

Chcete-li být informováni o našich novinkách, podívejte se v náhledu na naše nejnovější přípravky a trendy v oblasti kosmetiky.

Zavrít
A.G.E. Eye Complex - obrázek produktu
A.G.E.-Eye-Complex-Eye-Cream-SkinCeuticals.jpg
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Images 1 of 6
A.G.E.-Eye-Complex-Eye-Cream-Texture-SkinCeuticals.jpg

Korekce

A.G.E. Eye Complex

Péče o oči a rty

Oční krém proti vráskám, který účinné bojuje se vznikem jemných linek kolem očí, tmavých kruhů a otoků.

TYPY PLETI: Normální, Suchá,

PROBLÉMY PLETI: Stárnutí,

Koupit online

Nakupte online

u našich exkluzivních partnerů

Aether klinikaFace PlaceHOMEA ClinicMarBelle Clinic
100% authenticity guaranteed

Zajistěte, aby vaše přípravky SkinCeuticals byly vždy pravé.
Další informace.

Vaše pokožka si zaslouží bezpečné a účinné přípravky. Kupujte vždy pouze originální přípravky SkinCeuticals. Abyste si byli jisti, že vaše výrobky SkinCeuticals jsou skutečně pravé, nakupujte je prostřednictvím autorizovaných prodejců.
Další informace

Vše o produktu

A.G.E. Eye Complex je špičkový oční krém proti vráskám, který redukuje tmavé kruhy, otoky a jemné linky kolem očí spojené s konečnými produkty pokročilé glykace (A.G.E.), hlavním faktorem přirozeného procesu stárnutí. Tento jemný oční krém se svou účinnou kombinací proxylanu, extraktu z borůvek a komplexu flavonoidů a synergických peptidů je určen pro citlivé oční okolí. Krém obsahuje také optické rozptylovače, které rozptylují světlo a okamžitě rozjasňují unavené nevýrazné oči.
 • Snižuje výskyt jemné kruhy kolem očí a vrásky
 • Zlepšuje vzhled tmavých kruhů a otoků
 • Okamžitě zvyšuje zářivost očního okolí
 • Neobsahuje alkohol

Viditelné výsledky

V průběhu 12týdenní studie krém A.G.E. Eye Complex výrazně vylepšil vzhled hlavních známek stárnutí:

 • zlepšení otoků o 29 %
 • zlepšení tmavých kruhů o 27 %
 • zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky o 33 %

Zobrazit protokolProtokol: 12týdenní kontrolovaná klinická studie s 50 účastníky ve věku 40–65 let. Účastníci používali A.G.E. Eye Complex dvakrát denně.

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-SkinCeuticals\Portail\Deploy\Resources\INT_EN\images\beforeAfter
Před
\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-SkinCeuticals\Portail\Deploy\Resources\INT_EN\images\beforeAfter
Po

Věda a důkazy

Pokožka v očním okolí je nejtenčí a viditelné známky vnitřního nebo také přirozeného stárnutí zapříčiněného vnitřními faktory, jako jsou hormonální změny a změny v metabolismu kůže, mohou být v této citlivé oblasti nejzřetelnější.

Ke glykaci, hlavnímu faktoru vnitřního stárnutí, dochází, když se nadbytečné molekuly cukru začnou vázat na kolagenová a elastinová vlákna a vyvolávají tak tvorbu konečných produktů pokročilé glykace (A.G.E.), které mohou vést k výskytu známek stárnutí. Glykovaná kolagenová a elastinová vlákna následně ztrácejí své běžné schopnosti a tělo je nedokáže odbourat a nahradit, což vede k silnému vrásnění pokožky.

A.G.E. Eye Complex je oční krém proti vráskám, speciálně vyvinutý tak, aby pomáhal předcházet viditelným známkám glykace v očním okolí a odstraňoval je. Jedná se o ideální oční krém proti tmavým kruhům a jeho složení obsahuje také optické rozptylovače, které okamžitě rozjasní unavené a nevýrazné oči.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Klíčové složky

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer